Manuel Klima Ev klimaları gibi ayarlandığı derecede dinlenmeye alıyor mu kendiri

M1kemal

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaslar aracım edition ve klimam manuel yalnız nevcox platinum navigasyon taktırdıktan sonra ekranda artık kac derece olduğunu görebiliyorum üflenen havanın
sorum su :
ev klimaları bildiğiniz gibi atıyorum 24 derece ayarlandığında odayı 24 yapana kadar soğutuyor ve motor stop edip fan calısmaya devam ediyor.... bu sistem bizim araçlarda da var mı? yani hep soğuk yapmaktansa dinlenmeye alıyor mu kendini? bu hem sağlığımız için hemde yakıt sarfiyatı cekis konforunu etkiler

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Manuel Klima Ev klimaları gibi ayarlandığı derecede dinlenmeye alıyor mu kendiri

otomatik klima araçlarda var. Ama editionlar otomatik klimalı değil yani derece orda yazsada otomatik mod yok

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Manuel Klima Ev klimaları gibi ayarlandığı derecede dinlenmeye alıyor mu kendiri

benim aracımda otomatik klima var ama bendede ayarladığım ısıya gelince otomatik stop etme özelliği yok sadece belirlediğim ısıya gelince fanı çok azcık kısıyor ama halen üflemeye devam ediyor yani sanki fan 6. kademeden 4. kademeye iniyor.bence 4 bile cok 1. kademeye indirmesi lazım diye düşünüyorum

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

labz link' Alıntı:
benim aracımda otomatik klima var ama bendede ayarladığım ısıya gelince otomatik stop etme özelliği yok sadece belirlediğim ısıya gelince fanı çok azcık kısıyor ama halen üflemeye devam ediyor yani sanki fan 6. kademeden 4. kademeye iniyor.bence 4 bile cok 1. kademeye indirmesi lazım diye düşünüyorum
orda ayarladığın ısıya geldiğinden fan çalımaya devam ediyor ama klima kapanıyor yani soğutmuyor

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Ama kar tanesi işaret i halen yaniyor ve üfleme halen soğuk oluyor

mmtcopur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ışık sönmez zaten soğuk olmasının sebebide klimayı manuelde bile bi müddet çalıştırdıktan sonra fanı kapamdan klimayı kapasan ortalama 3 dakika soğuk üfürmeye devam ediyor kanallardaki hava soğuk olduğundan kaynaklı bir durum yani

labz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thnxx