Mardin - Samsun yolculuğu yakıt tüketim verilerim :) (benzin)

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mardin - Samsun yolculuğu yakıt tüketim verilerim :) (benzin)

mtaner link' Alıntı:
Hocam çok teşekkür ederim, geçen ramazan bayramında yine izin dönüşü sivas zaradan geçip bahsettiğiniz yollardan ( arapgir üzerinden) malatyaya ulaşmıştım. Yanlış hatırlamıyorsam aynı yerler :) Ama arapgir civarında çok uzun bir yol çalışması vardı çok zorlanmıştım oralarda :( Nazik davetiniz için de ayrıca çok teşekkür ederim, dönüşüm önümüzdeki pazar nasipse fakat akşam üstüne kalmadan diyarbakırı geçmek istiyorum malum yollar bir nebze sıkıntılı :( Ama ilk fırsatta uğrayıp tanışmak isterim :)
yok hocam zaradan arapgir üzeri değil.. o yol çok kötü imiş ben gitmedim ama öyle diyolla.. :) benim dediğim malatya yazıhana kadar aynı yol yazıhandan sonra yaklaşık 10 km kadar sola dönüyo... hem 30 km kısa hem de malatyanın şehir içi trafiğine girmiyor.. tabi benimki tavsiye.. siz güzel bir şehir göreyim, trafigi de dikeni olur derseniz o ayrı.. canım malatyam... 045thumbsup victoryy
doğru hava kararmadan diyarbakıra varmak lazım.. ama beklerim her zaman.. inşallah bir forumdaş ile tanışmak bize de nasip olsun..

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Pardon fark etmemisim
estağfurullah amacım bozmak değildi.. yardımcı olayım dedim.. :)

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Taner amırım masallah degerler super bu arada ızını dolu dolu gecırmen temennımle

Sting

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iurista link' Alıntı:
hocam geçmiş olsun.. maşallah yakıt verileriniz çok güzel.. ama aklınızda bulunsun tekrar giderseniz veya dönerseniz malatya merkeze uğramadan, şehir trafiğine girmeden keban üzerinden yaklaşık 30 km daha kısa olarak sivasa varabilirsiniz.  045thumbsup kebandan sonra yol tek gidiş geliş fakat pek kullanılmadığı için rahat gidersiniz.. radar olmadığı için rahat basarsınız..  evil_Daemon  naçizane tavsiyemdir..
dönerken de malatya yazıhanı geçtikten sonra sola "arguvan -  arapgir" yol ayrımı çıkar saparsınız yolu direkt takip ederek kebana ulaşırsınız.. aman diyim arguvana doğru dönmeyin  general_non_non boşuna 30 km yaparsınız  general__p... düz gideceksiniz.. ileride "arapgir - keban" yol ayrımından sağa kebana doğru gideceksiniz... keban da alabalık yiyip yola devam edeceksiniz.. :) zamanınız olursa bu kardeşiniz size harputta yemek ısmarlayacak..   okkk
Harputta yemek yemekte harika oluyor yani :) manzara süper lezzet süper ellerine  saglık ustaların

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iurista link' Alıntı:
yok hocam zaradan arapgir üzeri değil.. o yol çok kötü imiş ben gitmedim ama öyle diyolla.. :) benim dediğim malatya yazıhana kadar aynı yol yazıhandan sonra yaklaşık 10 km kadar sola dönüyo... hem 30 km kısa hem de malatyanın şehir içi trafiğine girmiyor.. tabi benimki tavsiye.. siz güzel bir şehir göreyim, trafigi de dikeni olur derseniz o ayrı.. canım malatyam... 045thumbsup victoryy
doğru hava kararmadan diyarbakıra varmak lazım.. ama beklerim her zaman.. inşallah bir forumdaş ile tanışmak bize de nasip olsun..
Hocam tamam o zaman dediğiniz yolu deneyeceğim  :)  Malatya da gerçekten güzel bir şehir bu arada :) İlk fırsatta da uğramak isterim yanınıza, tekrar çok teşekkür ederim :)

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

spitemre link' Alıntı:
Taner amırım masallah degerler super bu arada ızını dolu dolu gecırmen temennımle
Sağol kardeşim öyle bir haftalığına memlekete kaçtık :)

iurista

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mtaner link' Alıntı:
Hocam tamam o zaman dediğiniz yolu deneyeceğim  :)  Malatya da gerçekten güzel bir şehir bu arada :) İlk fırsatta da uğramak isterim yanınıza, tekrar çok teşekkür ederim :)
Estagfurullah abi.. insallah gorusuruz.. insallah yol da iyi kalmistir ben 6 aydir kullanmiyorum ama iyidir genel olarak... Allah hayirli yollar versin...

mtaner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

iurista link' Alıntı:
Estagfurullah abi.. insallah gorusuruz.. insallah yol da iyi kalmistir ben 6 aydir kullanmiyorum ama iyidir genel olarak... Allah hayirli yollar versin...
Sağol hocam görüşmek üzere inşallah :)