Marş Motoru Tamiri

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Aracımız marşı aldığı anda gıykkk diye ses geliyordu. Oto elektrikçi açtı güzelce benzinle yıkadı, kömürlerini değişti taktı ve düzeldi.
3-4 gün sonra marşa basarken tık edip kalmaya başladı. Bazen 4-5 denemeden sonra alıyor araç bazen 2. denemede alıyor.
Dün tekrar götürdüm ve derdimi anlattım. Kutup başını söktü temizledi yine yaparsa marş otomatiğini değişeceğiz dedi. Sorun şu anda yine devam ediyor. Yalnız benim bu tamir işinden önce böyle bir sorunum yoktu. Ustanın tamir sırasında otomatiği bozmuş olma durumu var mı acaba?

anjelotkral

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba,

Aracımız marşı aldığı anda gıykkk diye ses geliyordu. Oto elektrikçi açtı güzelce benzinle yıkadı, kömürlerini değişti taktı ve düzeldi.
3-4 gün sonra marşa basarken tık edip kalmaya başladı. Bazen 4-5 denemeden sonra alıyor araç bazen 2. denemede alıyor.
Dün tekrar götürdüm ve derdimi anlattım. Kutup başını söktü temizledi yine yaparsa marş otomatiğini değişeceğiz dedi. Sorun şu anda yine devam ediyor. Yalnız benim bu tamir işinden önce böyle bir sorunum yoktu. Ustanın tamir sırasında otomatiği bozmuş olma durumu var mı acaba?

ıhtımal olabılır mars komurlerını degısmesı yeterlı olacaktı ben daha gecen hafta komurlerı degıstım sukur tık dedı mars alıyor

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Baktın adam olmayacak sıfır al bir tane taktır kafan rahat etsin...harcadın emek verdiğin para boşa gitmemiş olur.

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kolay değişen bir parça da değil. Şimdi ettiğimiz masraf da boşa gitmesin diyorum 75 lira harcadık 50-60 da otomatiğe versek marş motoru parasını yarılıyoruz. sağlamdı motor. Sadece biriken kömür tozları ses yapıyordu. Tamirden sonra bu sıkıntı geldi başıma

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Kolay değişen bir parça da değil. Şimdi ettiğimiz masraf da boşa gitmesin diyorum 75 lira harcadık 50-60 da otomatiğe versek marş motoru parasını yarılıyoruz. sağlamdı motor. Sadece biriken kömür tozları ses yapıyordu. Tamirden sonra bu sıkıntı geldi başıma

İşte bende her zaman olaya bu yönden bakarım. Eğer ki aracım belli bir km ve yaşta ise buna benzer parçaları tamir yaptırmak yerine değiştirmek gerek diye düşünüyorum.

inal15

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Marş otomatigi 80-90 tl civarı bir parça.

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün 90 lira daha verdim marş otomatiği değişti. Bulaştık bir kere napalım:)

aKSeL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

İnş. Abi temennimiz :)))))

---------- Yeni Mesaj eklenme zamanı: 18:56 ---------- Önceki Mesaj zamanı: 18:55 ----------

Ne kadara değişiyor şu kömürler işçilikle beraber?

Kömürleri değiştirdi ve içini benzinle yıkadı 70 TL işçilik aldı. 3 lira da benzin alsın diye verdik.