Marş

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Selam arkadaşlar,
Bugün Tüv den ayrılırken eleman motoru çalışır bırakmış.Farkedemedim.Bir daha marş bastım, değişik olmadığını görünce farkettim.Bu sırada da herhangi bir titreşim hissetmedim.
Motor çalışırken marşa basınca sistem zaten marş motorunu çalıştırmaz ve herhangi bir zarar oluşturmaz, değil mi?Nitekim çalışır halde sürekli marşa basınca taşıma moduna giriyor.
Selamlar

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Marş

Bizde sıkıntı olmuyor diye biliyorum. Hatta sabahları anahtarı çevirip bırakıyorum araç çalışana kadar marşa basmaya devam ediyor.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sikinti olmuyor bizim mars motorlari elektronik anahtar sadece ilk komutu veriyor nekadar basili tutarsaniz tutun problem olmaz.

cobra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Birkaç defa kısa marş basmama rağmen normalde çalışmaması gereken araç kontağı bıraktığım halde çalıştı ve bu durum benim tuhafıma gitmişti. Sanki marş takılı kaldı gibisinden. Ama normal bir şekilde çalışmıştı. Demekki bahsedilen özellik varmış. Bunuda öğrenmiş olduk.

ökandemir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Araç çalışırken tekrar marş basmıyor. Ayrıca kontağı basıp bırakmak yeterli araç çalışana kadar marşa basmaya devam ediyor, düğmeyle çalışan meganeler gibi.

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi