Maslak Atatürk oto sanayİ expertİz

zirvecol24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkdaşlar oncelikle herkese selamlar. Opel astra 2008 model 1.3 cdtı hb 114binde siyah manuel 2 parça lokal boyalı aracı 32.500'e anlaştık.Araç siyah renk +spor paket + badykitli.Daha oncede renault araclara bindiğimiz için çevremizdeki servislerin hepsi renault.Maslakta güvenebiliceğimiz işini temiz yapan güvenilir expertiz yapan tavsiye edebiliceğiniz yerler varsa çok memnun olurum.

Opel Ram 1 saat sürer dedi butun herşeyine bakar makineye bağlarız dedi.
Opel OPC yarım saatte herseye bakarız yaptı Ram servisi fiyat olarak biraz daha yüksek ama fiyat onemli değil yeterki doğru durust baksınlar araca.Siz hangisini tavsiye edersiniz expertiz için.

Renault'tan Opel'e geçiceğime inanmazdım ama umarım değer :)

Birde aramızda opelde calısan varsa arac servis bakımlıymıs geçmiş kaydına bakabilirse duacısı olurum :)

Epsilon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben tanıdık bulamadığım için Bosch Ekspertiz Merkezi Olcayto Oto'ya götürmüştüm, ekip olarak detaylı bir şekilde inceleyip rapor verdiler. Memnun kaldığımı söyleyebilirim. Fakat fiyat 150TL. Epey bir tuzlu gelmişti.

zirvecol24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben tanıdık bulamadığım için Bosch Ekspertiz Merkezi Olcayto Oto'ya götürmüştüm, ekip olarak detaylı bir şekilde inceleyip rapor verdiler. Memnun kaldığımı söyleyebilirim. Fakat fiyat 150TL. Epey bir tuzlu gelmişti.

Orasınıda duydum fakat bu opc ve ram özel servis oldugu için bir nebzede olsa olcaytodan daha iyidir düşünüyorum sonucta işleri opel.Aralarında fazla bir fark yok ram servisinin 1 saatte yaptiği işi opc yarım saatte yapıyoruz diyolar buda ramın daha detaylı baktıgını hissettiriyor bana.

undergrand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

odakta sözlü 100 yazılı 300 fiyatı uygun 150 yazılı ise

zirvecol24

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
odakta sözlü 100 yazılı 300 fiyatı uygun 150 yazılı ise

açıkçası 300tl bi expertize vermem.Kendi ustamda var kaportacımda var ama makine yok diye sırf özel servis olsun makineye baglasın diye göstericem.Opel Ram özel servisi 100tl bakıyormus.Oraya götürücem kendi ustam ve kaportacım gördükten snra umarım astra hayal kırıklıgı yaratmaz megane3 ten sonra :)

undergrand

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
açıkçası 300tl bi expertize vermem.Kendi ustamda var kaportacımda var ama makine yok diye sırf özel servis olsun makineye baglasın diye göstericem.Opel Ram özel servisi 100tl bakıyormus.Oraya götürücem kendi ustam ve kaportacım gördükten snra umarım astra hayal kırıklıgı yaratmaz megane3 ten sonra :)

valla ben boyacıyım... öyle her boyacı boyalı arabadan anlamaz ancak devamlı o arabayı boyayan kişi nerde hata yaptığını bilir.... benim aracımı aldığım bey son bakımını ramda yaptırmış adamlar aracın beyinde bakım tarihine şifre koymuşlar başka yer açmasın diye bunuda söylemiş olayım

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Arkadaşlar mesajın başlığını düzenledim. Umarım anlayış içinde karşılarsınız. Normal de mesajların içeriklerine dokunmam ama konu başlığının bu şekilde olması

Maslak atatÜrk oto sanayİ expertİz

Konuyu arkadaşımızın dikkatinden kaçmış olduğunu düşünüyorum.

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Arkadaşlar mesajın başlığını düzenledim. Umarım anlayış içinde karşılarsınız. Normal de mesajların içeriklerine dokunmam ama konu başlığının bu şekilde olması

Maslak atatÜrk oto sanayİ expertİz

Konuyu arkadaşımızın dikkatinden kaçmış olduğunu düşünüyorum.

Abi selam, eklenti yazmıştım. Konu başlığı veya içi, üye Tümü büyük yazınca, yazıları küçüğe çeviriyor. Fakat türkçe karakteri çevirtemedim daha.

Sent from my iPhone using Tapatalk

butterfly_effect

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Ram'a birkaç sefer mecburiyetten gitmiş biri olarak, bir daha mecbur kalmazsam gitmem. Zaten giderken de arızayı kendim az çok teşhis edip öyle gitmiştim.

Bosch car servislerinin başka şubesinden daha önce tanıdıklarım ekspertiz yaptırdı ve hepsinde memnun kaldılar. Onlar da ecu'ya bağlanabiliyorlar ve çok araç ellerinden geçtiği için yeterli bilgiye sahipler.

Ben olsam Bosch servise ya da yetkili servislerden birine giderdim.