Maxxis Lastik Hakkinda

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar içiniz de maxxis lastik kullanan varmı acaba.performansı yol tutuşu iyimi.ses oranı nasıl.2005 vectram için düşünüyorum.4 lastik için 450 ytl fiyat aldım bu gün hem de iki taksit.brigestone alayım dedim tanesine 250 ytl.dediler siz olsanız ne yapardınız.bu arada konuyu yanlış yere açtiysam kusura bakmayın.

besbur

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım kimse kullanmamış maxxis.brigestone alalım bari,gitti paracıklar:D

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
250*4 = 1000 ytl.. çok para. ama arabamda brigston turanza var. memnunum.

6868

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selam
peşin paran varsa lastik almak ucuz 150 canavar lastikler var tanesi

http://www.lastik24.com/ Bi Bak Buraya

samatya

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fabrika çıkışı brigestone turanzo 215 55 r 16 olr 2005 vectraların üstünde.ama en ucuz 250-260 a bulabilirsin brigestoneleri.yaklaşık 4 lastik 1000 ytl ye geliyor.gerçekten çok para.eger bu kadar para vermek istemiyorsan hiç bilinmedik maxxis alacağına aynı fiyata kumho alabilirsin.en azından daha yaygın bayii ağı var.her zaman dediğim gibi aracı çok fazla limitlerde kullanmıyorsan farkı anlamazsın.lastik gürültüsü hariç.

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar içiniz de maxxis lastik kullanan varmı acaba.performansı yol tutuşu iyimi.ses oranı nasıl.2005 vectram için düşünüyorum.4 lastik için 450 ytl fiyat aldım bu gün hem de iki taksit.brigestone alayım dedim tanesine 250 ytl.dediler siz olsanız ne yapardınız.bu arada konuyu yanlış yere açtiysam kusura bakmayın.

maxxis sürat tekeri değil yüksek süratlerde can üvenliği düşük diye düşünüyorum. türkiye yollarına en uyumlusu bence lassa

alper_06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dedikleriniz belki doğru olabilir ama lastik konusu çok hassas bir konu ucuza kaçıcam derken bu size daha pahalıya gelmesin.can ve mal güvenliğiniz için mümkün olduğunca lastik konusunda dikkatli davranalım.

tarıkyılmaz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
babam hyundai kamyonette maxxis kullanıyor memnun ama tabii ki vectrada nasıl bir performansı olur bilemem! ama sen sen ol çok ucuza kaçma lastik önemli bir olay her zaman!

halcon_negro

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.iremsilver.com
Toyo kullanıyorum.Bence güzel lastik.seninn ölçüleri 600 e alırsın sanırım.