Mcansl Corsa D hafif modifiye.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Tek kullanilir diye bi zorunluluk yok bence boyle de guzel. Eski aracimda da parklarla beraber kullaniyordum.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

dark_crow

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Tek kullanilir diye bi zorunluluk yok bence boyle de guzel. Eski aracimda da parklarla beraber kullaniyordum.

Amerika versiyon araçlar da PARK olarak kullanıldığı için çift duy tek gövde, tek kullanılır. İsteyen istediği gibi kullanır.

ozann

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Amerika versiyon araçlar da PARK olarak kullanıldığı için çift duy tek gövde, tek kullanılır. İsteyen istediği gibi kullanır.
"Sokmen lazim, tek kullanilir" dediginiz icin oyle dedim ben de.

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hava karanlıkken 3lü kombine'nin duruşu bi farklı oluyor . Fotoğraf yakalayabilirsem buraya koyarım . :) .

mcansl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yanlis hatirlamiyorsam 30-50 arası bi ucreti vardı . Yapilmasi 30dk surmedi bile . Yapim asamasinda parklara giden kabloyu ufam bi cihaz ile birlestirip montajini yapiyorlar .

berkanyll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar plasti dip ile aracımın ön panjur kısmını , ön karlık kısmını , aynaları ve jantları mat siyah yapayım diyorum . Yorumlarınızı merak ediyorum ve gorsellik açısından paint de cok amatörce bir çalışma yaptım. Kafamdaki planı göstermek için :) aklıma gelmisken bide bagaj üstü spolier ı siyah kaplayayım diyorum . Sizce nasıl durur tüm bunlar ? Veya hangilerini yapmam daha guzel olur :)
panjur tam olarak boyle bisey oluyor :) Opel logosunu da kapatinca uzaktan cok hos gorunuyor. fakat yaklastikca kalite dusuyor.

KyrB3l.jpg

pwDzT7.jpg

DtCgP4.jpg

rRlCPi.jpg

Son düzenleme:

berkanyll

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet. mat siyah plastidip kullanildi.