Meguiars boya + motor + koltuk + plastik koruma = 200 tl iyimidir ?

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Meguiars boya + motor + koltuk + plastik koruma = 200 tl iyimidir ?

eğer iyi yapıyorlarsa bence hepsi de gerekli
iyi bir motor koruma tozların ve yağların motora yapışmasını engelleyerek
daha çok kirlenmesini engeller
ben aracıma koltuk koruma yaptırmıştım gerçekten etkili neden diyeceksiniz
deri kısımlar hem daha kolay siliniyor hem herhangi bir şey döküldüğünde leke tutmuyor
Meguiars iyi bilinen bir marka Sonax ile birlikte tabi yapan bayi de çok önemli

yemreozacmak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende aracımı aldığım zaman boya koltuk korumayı hediye olarak verdiklerini söylemişlerdi hediye deyince tabikide kabul ettik ancak boya koruma yerine cila çekmişler koltuk koruma dedikleriyse sadece sprey uygulanmasıymış. o yüzden ben serviste böle işlemlerin yaptırılmaması gerektiğine inanıyorum.
200 liraya dışarıda gerçek bir boya koruma uygulattırabilirsiniz.

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

yemreozacmak link' Alıntı:
bende aracımı aldığım zaman boya koltuk korumayı hediye olarak verdiklerini söylemişlerdi hediye deyince tabikide kabul ettik ancak boya koruma yerine cila çekmişler koltuk koruma dedikleriyse sadece sprey uygulanmasıymış. o yüzden ben serviste böle işlemlerin yaptırılmaması gerektiğine inanıyorum.
200 liraya dışarıda gerçek bir boya koruma uygulattırabilirsiniz.

Boyanın dış etkenlere karşı koruyan ürün ciladır (wax-sealant) Sn.Yemreozacmak. Yeni araçlarda çizik ve hare olmadığından başka işlem yapmaya gerek yoktur. Cila öncesi iyi bir yıkamanın ardından pre-wax cleaner yahut isopropil alkol uygulanarak yüzeyin yağdan, fabrika mumundan, arınmış olması sağlanmalıdır.

T

tonyhawk

Bilgi Girilmemiş

bence ıyı fıyat

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Boyanın dış etkenlere karşı koruyan ürün ciladır (wax-sealant) Sn.Yemreozacmak. Yeni araçlarda çizik ve hare olmadığından başka işlem yapmaya gerek yoktur. Cila öncesi iyi bir yıkamanın ardından pre-wax cleaner yahut isopropil alkol uygulanarak yüzeyin yağdan, fabrika mumundan, arınmış olması sağlanmalıdır.
Oguz sen bu isin piri olmusun artik yaww
Sonax hizli hila kullaniyorum onericegin daha iyi birsey varmi pratik

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bulent_tnt link' Alıntı:
Oguz sen bu isin piri olmusun artik yaww
Sonax hizli hila kullaniyorum onericegin daha iyi birsey varmi pratik
Teşekkür ederim Bülent , öğrenilecek çok şey var, vakit buldukça araştırıyorum bende :) Sonax hızlı cila kullanım açısından biraz zor bir ürün, açıkçası ben pek hoşlanmıyorum. Formel 21 dedikleri kimyasal aslında, parlaklık açısından fena sayılmaz ancak farklı quick detailerlar bence hem kullanımı daha pratik hemde sonuç daha güzel. Örneğin Meguiar's Ultimate Quick Wax, Poorboy’s World Quick Detailer Plus yada son favorim Chemical Guys Hybrid V7.

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Teşekkür ederim Bülent , öğrenilecek çok şey var, vakit buldukça araştırıyorum bende :) Sonax hızlı cila kullanım açısından biraz zor bir ürün, açıkçası ben pek hoşlanmıyorum. Formel 21 dedikleri kimyasal aslında, parlaklık açısından fena sayılmaz ancak farklı quick detailerlar bence hem kullanımı daha pratik hemde sonuç daha güzel. Örneğin Meguiar's Ultimate Quick Wax, Poorboy’s World Quick Detailer Plus yada son favorim Chemical Guys Hybrid V7.
Oguz ne yaptin sen ben bu isimleri bile ilkdefa duyuyorum internettemi bulabilirim bunlari parcacilarda yoktur herhalde bizde cila cekiyoruz diyoruz helal valla.

tomacco

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

thejazz link' Alıntı:
Üstat senin bu engin deneyimlerin bence bir kitap haline getirilmeli. 045thumbsup
Forumda ayrı bir başlığa sadece sen yazsan kimse karışmasa hepimiz kendi cilamızı kendimiz atarız. 045thumbsup
Abi keşke İstanbulda olsan. :)

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

tek kelimeyle mükemmel olmuş, aynı ürün bende de mevcut
gayet etkili bir ürün, elle uygulayınca biraz yoruyor ama