Mercedes CLA Yorumlarınıza İhtiyacım Var

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Mercedes CLA Yorumlarınıza İhtiyacım Var

Herkese yorumları için çok teşekkür ederim. Yakın bir zaman önce Mercedes A serisini 4-5 gün boyunca kullanma şansım olmuş ve kendi aracımla o araç arasındaki 20,000 + farkın bir anlamı olmadığını ve hatta bazı alanlarda kendi aracımın çok daha iyi olduğunu fark etmiştim. CLA her ne kadar A serisinin sedanı gibi gözükse de ve özellikle ön konsol olsun, araçtan şikayetler (kemer sesi, sunroof sesi, C serisi ile arasındaki kalite farkı, vs.) olsun benzer olsa da yine de bu araçta beni kendine çeken bir şey var. Yani gidip A serisi asla almam; ama CLA'yı yerim gibime geliyor :)

Aracın bir de bayilerde bulunma zorluğu var, dolayısıyla istediğim paket ve donanımları iyi seçmem lazım. Kısaca bir cinnet anına bakıyor kapora ile olaya girmek. Hayırlısı diyelim.

O simdi asker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yolda gördüm görünüm olarak iğrenç bişey... Arkası sünmüş, burunsuz saçma ötesi

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burakkarsli link' Alıntı:
Herkese yorumları için çok teşekkür ederim. Yakın bir zaman önce Mercedes A serisini 4-5 gün boyunca kullanma şansım olmuş ve kendi aracımla o araç arasındaki 20,000 + farkın bir anlamı olmadığını ve hatta bazı alanlarda kendi aracımın çok daha iyi olduğunu fark etmiştim. CLA her ne kadar A serisinin sedanı gibi gözükse de ve özellikle ön konsol olsun, araçtan şikayetler (kemer sesi, sunroof sesi, C serisi ile arasındaki kalite farkı, vs.) olsun benzer olsa da yine de bu araçta beni kendine çeken bir şey var. Yani gidip A serisi asla almam; ama CLA'yı yerim gibime geliyor :)

Aracın bir de bayilerde bulunma zorluğu var, dolayısıyla istediğim paket ve donanımları iyi seçmem lazım. Kısaca bir cinnet anına bakıyor kapora ile olaya girmek. Hayırlısı diyelim.

İşte araba almanın güzelliklerinden biri de bu; araç gönlüne hitap ediyorsa bir çılgınlık edip siparişi vermek  8)

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O simdi asker link' Alıntı:
Yolda gördüm görünüm olarak iğrenç bişey... Arkası sünmüş, burunsuz saçma ötesi

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-tr-de-tek-plus-amg-paket-plus-cla-2oo-plus-cam-tavan-plus7-ileri-pluskamera-plusbluetoth-129513696/detay

Olağanüstü güzel sündürmüşler arkasını ve burun kısmında da nefis saçmalamışlar :(

Kötü gözle bakayım, kritik edeyim en ince ayrıntısına kadar diyorum kaç gündür, olmuyor, yapamıyorum.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Farklı zevklere hitap etse de bu fiyatlarda yakında sunulması beklenen E180 çok daha mantıklı değil mi? 2 sınıf yukarıda bir araç cla’ya göre

burakkarsli

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sksk link' Alıntı:
Farklı zevklere hitap etse de bu fiyatlarda yakında sunulması beklenen E180 çok daha mantıklı değil mi? 2 sınıf yukarıda bir araç cla’ya göre

Muhakkak daha üst seviyede bir araç; fakat bu fiyatlarda sunulması pek beklenmiyor benim bildiğim, anlamlı da olmaz zaten takdir edersiniz ki. Bahsettiğiniz aracın baz modelinin fiyatının 140,000 TL seviyelerinden başlayacağı öngörülüyor ki benim bu araç için bütçem 100,000 - 110,000 TL seviyelerinde.

DERSİMLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-mercedes-benz-tr-de-tek-plus-amg-paket-plus-cla-2oo-plus-cam-tavan-plus7-ileri-pluskamera-plusbluetoth-129513696/detay

Olağanüstü güzel sündürmüşler arkasını ve burun kısmında da nefis saçmalamışlar :(

Kötü gözle bakayım, kritik edeyim en ince ayrıntısına kadar diyorum kaç gündür, olmuyor, yapamıyorum.

Ne yalan söyliyeyim arkası banada çok hoş gelmedi biraz bmw bulaşmış arkasına sanki, bulaşsa neysede o bulaşıklığı nasıl yok edebiliriz düşüncesi ile arka sünmüş.  :D

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bence bu araç kesinlikle coupe olmalı, 4 kapı bana göre olmamış, birde CLA gibi coupe görünümlü sedan araçlar ancak geniş kasa oldukları zaman güzel oluyorlar, CLS,6 Serisi grand coupe, A7 gibi . CLA bana göre coupe görünümlü sedan bir otomobile göre çok ufak kalmış, zaten A serisinin bir uzantısı.

sksk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Muhakkak daha üst seviyede bir araç; fakat bu fiyatlarda sunulması pek beklenmiyor benim bildiğim, anlamlı da olmaz zaten takdir edersiniz ki. Bahsettiğiniz aracın baz modelinin fiyatının 140,000 TL seviyelerinden başlayacağı öngörülüyor ki benim bu araç için bütçem 100,000 - 110,000 TL seviyelerinde.
Cla fiyatlarını çok bilmiyorum da yukarida verilen sahibinden ilanındaki fiyata göre düşünmüştüm e180 i