Merhaba Arkadaşlar.

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba arkadaşlar. müsaadenizle kendimi tanıtayım. adım Kağan 26 yaşındayım devlet memuruyum Tuncelide görev yapıyorum aslen Adanalıyım bundan yaklaşık bir hafta önce 3. aracım olan opel astra j sport still' almış bulunuyorum maalesef ki aracımı işim dolayısıyla getiremedim adanada babama emanet :) . malum video paylaşım sitesinde aracım ile ilgili daha geniş çaplı bilgi sahibi olmak için araştırma yaparken bu sitenin videolarına rastladım gerçekten çok yararlı buldum, araç hakkında bilgili insanların olması benimde bu arkadaşlardan öğrenecek şeylerim olabileceğini düşünerek  buraya üye olma gereği duydum. farklı otomobil markaların forum sitelerinde de aktif olarak fikir alışverişlerinde bulunuyorum. ancak artık her şeyden önce opel geliyor o yüzden diğerleri biraz daha askıda kalacak sanırım :) neyse lafı fazla uzatmak da istemiyorum. herkese keyifli forumlar dilerim. Saygılarımla..

KaHiN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba Arkadaşlar.

֖ncelikle  welllcommee hayırlı ugurlu olsun araciniz, kazasiz belasiz keyifli surusler dilerim..

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

welllcommee Keyifli forumlar ve hayırlı görevler dilerim.

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar bu sıcak karşılama için teşekkür ederim. kusura bakmayın malum menüye alışmaya çalışıyorum konuya cevap yazanlara teşekkür etmek için buton varmı yada ben mi göremedim. nasıl teşekkür edebiliriz..

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee

Minigun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

herkeze teşekkürler hoşbulduk..