Merhaba Astra Ailesi

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar,

İsmim Serkan, İstanbulda yaşıyorum. Makina mühendisiyim. Hastalık derecesinde arabalara ilgi duymaktayım. Aralık 2011 de 2011 Astra J 1,4T man. Cosmo+Navi alarak bir türlü ısınamadığım eski aracımı (2011 Astra H 1,3 cdti man. classic ess.+kp) güncelledim. J bambaşka bişiymiş. şu an mesai saatinin bitmesini iple çekiyorum. Maşallah çok keyifli bir araç.

Forumu aracım hakkında internetten bilgi ararken buldum. İnanılmaz seviyeli ve dolu bir forum olduğunu görünce derhal üye oldum. emeği geçen herkese teşekkkür ederim zira bu forumu çok çok sağlam buldum. Bilgili ve yardımcı arkadaşlar oldukça çok.

Halihazırda meganeforum.com (ilk aracım meganeII HB idi) ve otokritik.com sitelerinde forum yöneticisiyim. Girdiğim forumlarda paylaşımı severim, yazımı, yardımımı esirgemem.

Bu forumda çok işimiz olacak  :)  Zira forumda herkes sıcak kanlı. Tekrardan herkese merhabalar.....

ercub

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba Astra Ailesi

.Serkan bey hoşgeldiniz. aracınz hayırlı olsun. güzel günlerde kullanın... welllcommee

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoşgeldiniz Serkan bey aramıza :)
forum konusunda deneyimli birinin astra sahibi olup aramızda olması ayrıca sevindirici
bol paylaşımlı, keyifli forumlar diliyorum, aileye hoşgeldiniz :)

A14NET

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sıcak karşılamanız için hepinize teşekkür ederim arkadaşlar. Ben opelx forumuna üye idim ve orada paylaşımlarımı yapıyordum ancak H tan J ye geçince yeterli paylaşımı yapamaz oldum, çünkü sitedeki arkadaşlar çok ağırlıklı H sahibi. Hep aklımda idi trafikte bu kadar J görüyorum nerede paylaşım yapar bu insanlar acaba diye. Sanırım aradığım forumu buldum....

Emeği geçenlere tekrar saygı ve sevgilerimle. İnşallah bundan sonra bizlerinde emeği geçer...

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee bol bol paylaşım bekliyoruz ozaman sizden :)

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

A14NET link' Alıntı:
trafikte bu kadar J görüyorum bu insanlar nerede paylaşım yapar bu insanlar acaba diye. Sanırım aradığım forumu buldum....

:) kaynağı buldunuz.
aramıza hoşgeldiniz.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee