Merhaba Opelciler Bende Yeni Aranıza Katıldım

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Maalesef Opel Astra J kasanın kronik sorunlarından biri daha, bilhassa depo ful dolu iken geri viteste yapıyor. Tok, lok, çalkantı gibi bir ses. Çözümü de yokmuş yetkili servisi öyle dedi.

Cemil

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ben yarım depo ile o sesi şuana kadar duymadım...Belki yarım depo olduğu için,belkide araçta herzaman müzik açık olduğu için...Bilemiyorum :)

• Beğen
Tepkiler: Murat

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Aynen arkadaşlar astra candır:)

u.uçar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Astra hakikaten ağır abi gibi (benimki ruhsatta 1503 kg ) ama yol tutuşu, gidişi, güven verişi, konfor ve yakıt ekonomisi harika.

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanın.
Benim de başıma geçen haftalarda şöyle bir şey geldi:
Kasislerden geçerken su çalkantısı sesi geliyordu araçtan ama sol taraftan. Önce tabi ben de depodan sandım ama depos olsa sağdan gelir ses ve depo boşken bile ses gelmeye devam etti. Nette yaptığım araştırmada bazı araçların kapı altındaki su tahliye tıpalarının tıkanması yüzünden kapı içindeki yağmur suyunun tahliye olamadağını öğrendim. Hemen açtım tıpaları ve tıkanıklık gidince yaklaşık yarım litre su kapıdan aktı. Bu da aklınızda olsun ;)

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun aracınız, kazasız belasız kullanın.
Benim de başıma geçen haftalarda şöyle bir şey geldi:
Kasislerden geçerken su çalkantısı sesi geliyordu araçtan ama sol taraftan. Önce tabi ben de depodan sandım ama depos olsa sağdan gelir ses ve depo boşken bile ses gelmeye devam etti. Nette yaptığım araştırmada bazı araçların kapı altındaki su tahliye tıpalarının tıkanması yüzünden kapı içindeki yağmur suyunun tahliye olamadağını öğrendim. Hemen açtım tıpaları ve tıkanıklık gidince yaklaşık yarım litre su kapıdan aktı. Bu da aklınızda olsun ;)
Teşekkür ederim sağolun tam olarak nerde tıpalar bende yarın ilk işim bakmak olacak

Entigin

VIP Üye
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkür ederim sağolun tam olarak nerde tıpalar bende yarın ilk işim bakmak olacak
Kapıların yere bakan kısımlarında yani tam altında ikişer tane siyah tahliye deliği var

Murat

Yönetici
Başkan
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Kapıların yere bakan kısımlarında yani tam altında ikişer tane siyah tahliye deliği var
Bugün baktım tahliye delikleri boş çıktı su yok tek ihtimal depo kalıyor herhalde bilginiz için eyvallah