Merhaba Opelciler...

pxinrorh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar adım SEFA ARISOY Ankarada ikamet etmekteyim. Sizlere umarım iyi şeyler paylaşıp iyi şekilde kaynaşırız. Bundan önceki arabam Honda civic 1.6 Vtec idi ancak gerek model yükseltme duygusu gerekse opelin bir takım avantajlarından dolayı 2012 Beyaz 1.3 95 HP (06 DN 8459) satın aldım .. Aracım şu an 11690 km de ama ilk bakımına daha girmedi . Çok kafamda soru işaretleri var ankarada bir sürü tanıdığım opelci garantisi bozulmasın diye yetkili servise götürmekten taraftarlar ama benim içimde özel servisleri tercih etmem geçiyor. İnşallah sizlerle bu işe bir çözüm bulabiliriz. Yaşım 25 bir inşaat şirketinde çalışmaktayım. İşletme mezunuyum. Herkese tekrardan merhabalar...

ToBeCaReFuLL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhaba Opelciler...

Hoşgeldiniz... Keyifli forumlar...

ulas79

Kayıtlı Kullanıcı
09-Aydın
Siteyi ziyaret et

welllcommee

corsa_1990

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hoş geldiniz iyi forumlar.Bakım konusunda ise garantisi dolana kadar yetkili servise gitmekte fayda var.Garantiden çıkarsa allah korusun daha sonradan bir arıza olursa garantiden yapmazlar.

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aramıza hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Bakım konusuna gelince; Ben garanti süreniz dolana kadar yetkili servisleri tercih etmenizi öneririm.
Aracınızın kilometresi şuanda çok düşük ve ilerki zamanlarda bizlerin karşılaştığı ufak tefek sıkıntılarla karşılaşmanız çok olası.
Bu nedenle ilerki dönemlerde garantiden halledilecek sıkıntıları cebinizden karşılamak istemiyorsanız mutlaka bakımlarınızı zamanında ve yetkili servislerde yaptırın.

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MeRt link' Alıntı:
Aramıza hoş geldiniz. Keyifli forumlar dilerim.

Bakım konusuna gelince; Ben garanti süreniz dolana kadar yetkili servisleri tercih etmenizi öneririm.
Aracınızın kilometresi şuanda çok düşük ve ilerki zamanlarda bizlerin karşılaştığı ufak tefek sıkıntılarla karşılaşmanız çok olası.
Bu nedenle ilerki dönemlerde garantiden halledilecek sıkıntıları cebinizden karşılamak istemiyorsanız mutlaka bakımlarınızı zamanında ve yetkili servislerde yaptırın.

+1

VTEC

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

welllcommee