Merhabalar Arkadaşlar...

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de aranıza yeni katıldım. Üye olalı biraz oldu fakat anca yazma fırsatım oldu.Adım Mahir İstanbul / Silivri'deyim. Aracımı alalı 1 ay kadar oldu. Aracım Astra sports tourer 1.4 Turbo. Aracıma uygun paspas ve krom çıta arıyorum bilgisi olan var ise özel mesaj gönderirseniz çok makbule geçer.

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhabalar Arkadaşlar...

Aracınız hayırlı olsun mahir bey, sanırım forumumuzdaki ilk sports tourer sahibisinz.Krom çıta aradığınıza göre Enjoy Plus sahibi olmalısınz? Bunlarla ilgili birkaç konu açılmıştı, ilgilenen arkadaşlar yardımcı olucaktır.

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Malesef aracım sport donanımlı ama yeni sport donanımdan kapı iç ledleri ve çıtalar kalkmış. Sports tourer modeline özgü bir durummuş :) Piyango diye buna denir :))

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

magu76 link' Alıntı:
Malesef aracım sport donanımlı ama yeni sport donanımdan kapı iç ledleri ve çıtalar kalkmış. Sports tourer modeline özgü bir durummuş :) Piyango diye buna denir :))
:) Haklısınız biz sürekli hatchback versiyonlar üzerine konuştuğumzdan bir an için o aklıma gelmedi, malesef sport tourer ların sport versiyonunda da krom çıtalar birkaç hafta önce kaldırıldı. Ben aracımı 15 nisanda teslim almıştım, o zaman da kalkmıştı. Ama kesinlikle yaptırın derim, aracı gerçekten bir başka gösteriyor krom kaplı cam kenarları.

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Yaptırmak istiyorum ama servis fiyatı biraz uçuk çıkarıyor. Dışarıdan temin edebilsek serviste montajını yaptırsak aslında daha iyi olacak sanırım. Kelebek camları ile birlikte geliyormuş krom çıtalar ve araç tourer olunca fiyat biraz daha kabarır sanırım. A

eyupuzger1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Aracınız hayırlı olsun kazasız keyifli sürüşler  okkk

E

esadsari

Bilgi Girilmemiş

hayırlı olsun aracınız

magu76

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Teşekkürler arkadaşlar .

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

magu76 link' Alıntı:
Yaptırmak istiyorum ama servis fiyatı biraz uçuk çıkarıyor. Dışarıdan temin edebilsek serviste montajını yaptırsak aslında daha iyi olacak sanırım. Kelebek camları ile birlikte geliyormuş krom çıtalar ve araç tourer olunca fiyat biraz daha kabarır sanırım. A
öncelikle aracınız hayırlı olsun. krom çıtalar kapı alt ve üstlerindeki her bir parça 150tl civarı ancak kelebek camlarda kromlar direk camların üzerinde olduğu için kelebekler değişiyor. (sw arka kelebeği nasıl tam bilmiyorum) bu da biraz pahalıya maloluyor ne yazık ki. ama belki sanayi işi bir nikelaj yapılabilir bilmiyorum.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle hoşgeldiniz sn. magu76
aracınız hayırlı olsun, sports tourer a sahip ilk araç sahibi siz oldunuz sanırım :)
serviste astra j için orjinal krom çıta araştırması yapılmıştı baya maliyetli serviste 2000 tl civarıydı
bu başlıkta geiyordu
http://www.opelsizasla.com/forum/index.php?topic=177.0
Dışarda daha uygun yaptırabilirsiniz, İstanbul'da olup da bu işi yapan tuningci bilen arkadaşlar vardır mutlaka