Merhabalar

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar adım Kubi istanbulluyum fakat okul durumlarından dolayı kıbrısta yaşıyorum :) girne amerikan üniversitesi lojistik ve taşımacılık bölümü öğrencisiyim :) siteyi uzun zamandır takip ediyordum gözlemlediğim kadarıyla cana yakın kaliteli seviyeli sohbet dönen paylaşımcı ve en önemlisi yardım sever kaba tabiriyle babacan bir site :) ufak tefek yazıyordum fakat kendimi tanıtmamışım öncelikle sizlerinden bu rötarı mazur görmenizi rica ediyorum :) Ocak 21 gibi istanbula dönmüş olurum bir buluşma söz konusu olursa katılıp siz değerli site üyeleriyle yüz yüze tanışmak isterim şimdilik bu kadar :) elimden geldiğince doğru yanlış dilimin kemiğinin müsade ettiğince sizler gibi soru veya sorunlara çözüm önerisi sunmaya çalışıcam :)  genç yaşıma rağmen hemen hemen her marka ve segmentte araba tecrübe etme şansım oldu fakat opel benim açımdan ilk :) opelide sizlerin yardımıyla beraber tecrübe edicem :) 1.4 turbo sport technical grey A/T astra j sahibiyim kendisi şu anda 650 km de ekstra donanım olarak cyclone multimedia kit var en güzel araba stock araba mantığıyla hareket ediyorum şu aralar :) belki ilerde sadece cam filmi :) buyrun buda kendileri :) :

bykekmece2011111000018.jpg

TOGI

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Merhabalar

Hoş geldiniz diyelim  ozaman :)

Bu arada resim var sanırım ama görünmüyor..

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hoşgeldiniz aramıza sn. kubi
uzun uzun tanıtmışsınız kendinizi ne güzel :)
aracınız hayırlı olsun
bu arada eklenmiş resmi ben görebiliyorum

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

welllcommee

Aracınızı iyi günlerde kullanmanızı dilerim.

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sıcak karşılamanızdan dolayı çok teşekkür ederim fotoğrafı upload etmiştim yine upload ediyim buyrun fotoğrafı :)

bykekmece2011111000018.jpg

Bu fotoğraf çekildiğinde arabayı ilk aldığım zamandı ilk alındığında mumları söküldüğü ve boyası yumuşak olduğu için sadece el ile pasta cila yapılmıştı boya tam analamıyla kuruyup sertleşince hadımköy sonax mbt'nin işletmecisi teoman bey tarafından boya koruması yapılmıştı . Kesinlikle tavsiye ederim hoş sohbet kaliteli işçilik ve çalışanları ile beni ağırlamışlardı 5 saatin nasıl geçtiğini anlamadım desem yalan söylememiş olurum :) ( firma ile kesinlikle bağlantım yoktur , tamemen şahsi izlenimlerim ) tek bir marka olmasına rağmen inanın bayiiden bayiye çok fark ediyor meguar's olsun sonax olsun malesef her yer belli bir kaliteye ulaşamıyor

esad J

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ne güzel yazmışsın valla gülücük sayısından belli sende cana yakınsın :D

hoşgeldin diyorum.

istanbula geldiğinde de büyük buluşmayı beklemeye gerek yok uygun vakitte bi kaç astra buluşuruz

mesela ben ve merdo her daim hazırız buluşmaya.

iyi forumlar

kubayd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkür edeirm hoşbulduk :)