merhabalar

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba, Ali YILDIRIM 23 yaşımdayım, Ankaralıyım ve cep telefonu tamircisiyim aynı zamanda bünyemi kapsamış bir otomobil tutkusu özelliklede kendi arabama karşı derin bir sevgim var, siteye bir kaç ay önce üye olmuştum ancak bazı hatalardan ve eksik bilgimden ötürü düzgün bir kayıt yapamadım ve bu nedenle aranıza biraz geciktim, ancak sonunda burdayım. sitede biraz gezdim ve gayet başarılı bir yapım olmuş, gerçekten çok hoşuma gitti. Aracımıda şimdiden tanıtayım kısaca, fotoğraf yüklemeyi şuan bilmiyorum, ancak ilk fırsatta fotolarını da yüklerim. Aracım 1984 model Opel REKORD,''ha siteye bayaa bakyım ancak hiç REKORD göremedim'' 2.0 enjeksiyonlu ve 115 bg gücünde, çokmu çok orijinal bir araç, resimleri görünce ve ileride kısmet olurda bir buluşma olursa opelim net tarafından bana hak vereceksiniz. Opel REKORD gerçekten mükemmel ötesi bir araba, tabi benim için. Sizleri tanımak ve sizlerle yaani benim gibi Opele gönül veren insanlarla çok iyi vakit geçireceğimi sanıyorum. tekrar görüşmek üzere...:)

Son düzenleme:

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldin. artık sende bağımlısın :)

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşbulduk, evet ne mutlu banaki sigarayıda bıraktıktan sonra güzel bi bağımlılık olcak benim için, saygılar.

sezo33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşgeldiniz

alyildirim

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
hoşbulduk, çok sağolun hiç şüpheniz olmasın aktif kalacağımdan, çok keyifli bir site ama en çok istediğim forumun güncelliğini kaybetmeyip buluşmaların yapılmasıdır, inşallah zamanla olur seve seve katılırım...