Merıvada ESP Varmı?

Vladimir

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kere eps elektrohidrolik direksiyon sisteminin lambasıdır esp ile birlikte yanmasıda ilginç (imkansız) çünkü yolda giderken eps yanarsa elektrohidrolik direksiyon sisteminde bi sorun var hemen aracı durdurun yazar ayrıca kalkışta ESP devreye girmesi için o merivanın opc falan olması lazım direksiyon sağa solamı kaçıyo kalkıştada esp devreye girsin hem tc sistemi sadece cosmo modellerinde standarttır aracımı alırken iyi hatırlıorum tc sistemi ve esp sistemi opsiyon bile sunulmuyordu njoy merivalara aynen corsalarada

adnanguclu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bi kere eps elektrohidrolik direksiyon sisteminin lambasıdır esp ile birlikte yanmasıda ilginç (imkansız) çünkü yolda giderken eps yanarsa elektrohidrolik direksiyon sisteminde bi sorun var hemen aracı durdurun yazar ayrıca kalkışta ESP devreye girmesi için o merivanın opc falan olması lazım direksiyon sağa solamı kaçıyo kalkıştada esp devreye girsin hem tc sistemi sadece cosmo modellerinde standarttır aracımı alırken iyi hatırlıorum tc sistemi ve esp sistemi opsiyon bile sunulmuyordu njoy merivalara aynen corsalarada

aynen kardeşim:)bu konu çok uzadı zaten..

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
Blade kardeş bir yanlışlık olmasın:) umudunu ve şevkini kırmak istemem ama yok eps bunu kabul et lütfen:)

Aracında ve aracımda eps yok......

ESP olmayan arabaya var yaptın ya helal olsun! Manuel vitesde ESP opsiyonu bile yok!.

Valla Karadenizli inadı bu olsa gerek. Yani zorlaya zorlaaya manuel merivayı esp li yaptın helal olsun sana:D
Bi ara senin arabayı bana verde nasıl drift yapılır,pati çektirilir göstereyim belki o zaman anlarsın ESP olamdığını

bizzat kendim araştırdım sordum ve yazdım adam halen esp var dior gülüorum sadece allah aşkıan bir video gibi bişe çeksene bize kardeş ?? :) bizde görelim sen haklı ol bozulalaım tamam mı al eline telefonu kamerayı salla gene arabayı çıksın o işaret sende video ya al herkes rahatlasın kim yalan söylüorsa ortaya çıksın dimi :good:

BL@DE

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar sizlere yalan borcum yok;) en kısa zamanda resimleri sizlerlen paylaşacağım ayrıca yukarıda bir arkadaş esp yok ver arabayı drift yapayım patinaja sokayım demiş:D o dediğin bizim merıvada imkansız dostum inanki arabanın anasını ağlattık patinaja sokmak için ama olmadı sağa sola yattımı esp tutuyor patinajlardada asr(tc) tutuyor araba yerinde tepiniyor küt küt ama mümkün değil patinaja girmiyor ayrıca diğer merıva kullanıcılarında olmaması normal arkadaşlar çünkü bizim merıvaya sıfır alırken babam bu işlere çok önem verdiği için üste fark vererek taktırtmış ESP ve ASR sistemini belirteyimde olay yanlış anlaşılmasın;)

saygılar...

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar sizlere yalan borcum yok;) en kısa zamanda resimleri sizlerlen paylaşacağım ayrıca yukarıda bir arkadaş esp yok ver arabayı drift yapayım patinaja sokayım demiş:D o dediğin bizim merıvada imkansız dostum inanki arabanın anasını ağlattık patinaja sokmak için ama olmadı sağa sola yattımı esp tutuyor patinajlardada asr(tc) tutuyor araba yerinde tepiniyor küt küt ama mümkün değil patinaja girmiyor ayrıca diğer merıva kullanıcılarında olmaması normal arkadaşlar çünkü bizim merıvaya sıfır alırken babam bu işlere çok önem verdiği için üste fark vererek taktırtmış ESP ve ASR sistemini belirteyimde olay yanlış anlaşılmasın;)

saygılar...

çevir çevir :D şimdide babam taktırmış diorsun :D peki bunu biliorduysan baban taktırmışdıysa neden merivada esp varmı die konu açıorsun peki ??? git gide komik duruma düşüorsun haberin yok ;)

HSG

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya ani şerit degiştirme , direksyonu sallama , el freni çekme* potansiyeline sürekli sahip biri olarak bende bizim arabalardadada yok diye biliyorum ama böyle vuaakatlarda el freni ışığı yandıgını cok gördüm.. bizdedemi var yoksa :D

* trafigi kapalı alanlarda :)

A

aykal

Bilgi Girilmemiş
bide arkadaşın profiline baktıkmı msn adresinde flnda 1992 yazıor :D bunun yaşıyla bir alakası varmı acep heuehuehe :kop:

MaX

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

saygılar...

Bir dediğin bir dediğini tutmuyor. Daha önceki yazında aracı almadan önce merivada esp olup olmadığını satış danışmanına sorduğunuzu, onun da var dediğini söyledin. Şimdi de laf çevirmeye çalışıyorsun. Neyse sana esp'li merivanla iyi yolculuklar:)