Mersin'de tavsiye edebileceğiniz servis??

ogretmen82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
evet arkadaşlar. sizin memnun olduğunuz bir servis yazarsanız mersin merkezde çok sevinirim.

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mersin merim otomotiv hocam.. özel opel servisidir. orada celal ustayı bul ve derdini ona anlat.

Niğdede görev yaparken 250-300km yol yapıp ona giderdim. Beni kaç defa kazıklanmaktan kurtardı anlatamam. Başka servislerin 1800 YTL masraf çıkarttığı arızaları 250-300 YTL ye çözdüğü çok olmuştur.

Şimdi van-başkaledeyim tam 1800km (gidiş dönüş 3600km) mesafedeyim ama yıllık bakım için üşenmeden yine ona gidiyorum.. Senede en az bir kere muhakkak giderim. Ağustos ayının 3-4 gibi yine yola çıkacağım, hem tatil hem bakım-onarım için.. Şayet giderseniz selamlarımı iletin lütfen.

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
mersin merim otomotiv hocam.. özel opel servisidir. orada celal ustayı bul ve derdini ona anlat.

Niğdede görev yaparken 250-300km yol yapıp ona giderdim. Beni kaç defa kazıklanmaktan kurtardı anlatamam. Başka servislerin 1800 YTL masraf çıkarttığı arızaları 250-300 YTL ye çözdüğü çok olmuştur.

Şimdi van-başkaledeyim tam 1800km (gidiş dönüş 3600km) mesafedeyim ama yıllık bakım için üşenmeden yine ona gidiyorum.. Senede en az bir kere muhakkak giderim. Ağustos ayının 3-4 gibi yine yola çıkacağım, hem tatil hem bakım-onarım için.. Şayet giderseniz selamlarımı iletin lütfen.

merim değil merin otomotiv; iyi bir yere benziyor ; ben bi kere parça almak için uğramıştım; parça fiyatları normaldi;eski yerleri küçüktü,şimdi iyi bir yere taşındılar; gmk bulvarında kime sorsanız gösteriri zaten...

yakuzz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merin miş evet ; kartına baktım şimdi :) daha fazla sigorta şirketiyle anlaşma yapabilmek ve boya-kaporta-elektrik vs hizmetleride tek bir bünyede verebilmek adına şimdiki yerlerine geçmişler. Oldukça büyük bir yer, sanayi havası yok. www.merinopel.com

Ertekin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Opel Merin
Aynı şekilde tavsiye ederim . İlgililer. Celal Ustayı mutlaka bulmalısınız. Şubat 2008 de ön amortisörleri ve ust takozları değiştirdiler orada. çok memnun kaldım.:)

zafer3366

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merin

evet arkadaşlar doğru söylüyorsunuz.
ben önce mutlu opel servisine ggitm. sakın gitmeyin.
rolanti ayarlayıcısı taktırdım 250 ytl dedi. hava debimertesi takdırdım 250 ytl dedi. egr valfi taktıracak oldum ona 400 dedi. ama takdırmadım
aynı şekilde merin otomotivi aradım. rolanti ayaralayıcısına 120 ytl didi. egr vlfinde 200 ytl dedi.

balıkayhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben de merine götürüyorum ara sıra ,geçen hafta kaldırıma vurdum marşpiyeli bir kısmı kırıldı bir kısmı çıkmıştı ,tırnakları kırılmıştı sağ tarafın olduğu gibi söktü hepsini değiştirip tekrar taktılar işlerini sağlam yapıyorlar kanımca.ayrıca arabayı 2.el alırken gedizlere sağına soluna bakmaları için götürdük triger değişim zamanı gelmiş dediler araç 42 bindeydi erken dedim içimden önemsemedim ,akü sorunum olmuştu merinde uygun fiyata inci aküyü aldım bir de triger değişim zamanını sorayım dedim yetkili arkadaş dert etme bin 55000 60000 bin arası getir değiştirelim dedi müşteriyi düşünen bir anlayış hakim diye düşünüyorum.memnun kaldığımı söyleyebilirim.mutlu opele opel servisi gözüyle bakmıyorum küçücük bir dükkan içinde sağlıklı bir çalışma yapılamayacağını gördüm iki arka amotisörü iki ön balatayı yağ değişimi filtre değişimi yaptırdım 340 tl fiyat biraz kabarık gibi geldi.artık oraya götürmüyorum iyi günler

Son düzenleme:

mehmetsak33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kağan opel servisi de çok ii.fevzi usta var.benden de slm söyle........anamurdan mehmet hoca de bilir. o......))))))))))))))

abdkurt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kaan opel servisi şikayet

arkadaşlar ben debriyaj seti ve debriyaj bilyasını değiştirdim ve 600 tl aldılar.sonra araba fren hidroliğinden yağ kaçırdı getir dediler 200 tl daha aldılar,oysa değiştirdikleri parça sonasında arabamda bu arıza olmuştu.Fevzi usta zaten bakmıyor bile,birkaç kalfaya kalmış onlarda baştan savma bence uzak durun,hiç tavsiye etmem