Mersin'de tavsiye edebileceğiniz servis??

m.ismet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçen hafta cumartesi günü olmadık bir yerde stop eden Opel Corsa 1.7 DTI aracıma müdahale etmeleri için özel Mutlu Opel servisini aradım. Birini gönderdiler sağolsunlar.

Gelen eleman oraya buraya baktı "burda olacak iş değil, servise gitmesi lazım" dedi
Çağırdık bir kurtarıcı , 50 tl bayıldık servise gönderdik.

Salı günü aradım " arızayı arıyoruz haber veririz" dediler.
Perşembe günü bi kendim gideyim göreyim ne yaptılarne ettiler dedim. Kalktım gittim.

Ne oldu? dedim . " tamam abi hallettik" dendi.

Hesap 630 tl

arızayı arayacağız derken hani deneme yanılma yöntemiyle ;

enjektörlerden başlamışlar enjektörleri tamire göndermişler , ama enjektörler sağlam çıkmış. bedeli bana 100 tl

orasıyı burasıydı derken birkaş parça daha değiştirmişler sağlam oldukları halde hesap yine bana.

en sonunda beyini tamire göndermişler , beyin tamiri 350 tl . ve bana sormadan tamiri yaptırmış vatandaşlar.

Beyini tamir eden adama gittim " abi ben masrafı söyledim , araç sahbine de danışın" dedim dedi.

sonuç bi halt bilmedikleri için ordamıydı burdamıydı kurcalaya kurcalaya bulmuşlar arızayı ama kurcaladıkları her haltı bana yazmışlar.

Ya benim 350 tl param yoksa napacaz? dedim kem küm zart zurt.

Bayıldık parayı çıktık
ta
yakıt göstergesine baktım çeyrek depo yakıt varde teslim ettiğimde , yakıt lambası yanıyor. yakıtıda iç etmişler.

Dönüp yakıt işinide söyleyeyim dedim , söylesem ne olacak adamlar hertürlü giydirmişler zaten bir güzel .

Mersinde yaşayıpta opel sahibi arkadaşları uyarmak istedim.

Ya adam gibi resmi servise yada en azından bildiğiniz tanıdığınız bir ustaya götürün aracınızı arkadaşlar.

m.ismet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kaan opel var oraya bir götür istersen ?

Bazı arkadaşlar Merin den bhsetmiş Kaan nerede bilmiyorum ?

Şuan bir sıkıntı yok sayılır , bakımdan geçmesi gerekiyor ama

da ;

ben düştüm opelci kardeşlerim düşmesinler Mutlu Opel e diye yazma gereği duymuştum..

umuthoca

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
içel özel servisi. seyfi usta.

oguzalpturk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merin Otomotivin adresini ve tel nosunu bulamadım bulduklarımda kullanılmıyor. elinde kartı ve telefonu olan arkadaşlar tel nosunu yazabilirmi acaba.

erdem33

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bende de Opel Astra Sedan var. 5. yıl bakımını yaptıracağım. Ben de Mersin'de iyi bir opel servisi arıyorum. Tavsiyelerinizi bekliyorum.

ademsagirs

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
Mersin de oyle bir usta yok celal opel arabaya bakin diye verdik arabaya bakim yaptilar 2750 masraf cikardilar arac devir duzensizligi yapip istop etmeye basladi 4 defa goturdum ayni ariza icin genis zaman dediler beyin dediler saglam beyin getirdim onada bahane bulup arizli dediler aracta nur topu gibi bir sorunumuz cikti hararet 90 a gelip devir duzensizligi ve istop ediyor oyle adam akilli usta yok ne yazikii