MİCHELİN LASTİK TAVSİYESİ

eneskoroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Michelin yeni çıkan pilot sport 4 lastigini almak istiyorum. 215 45 17 taksam sıkıntı olurmu? Memnun kalir mıyım? Jantın değişmesi gerekir mi ?

mertk

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
Ynt: MİCHELİN LASTİK TAVSİYESİ

Michelin çok yumuşak ve sessiz lastik ancak memleket yollarında fazla yumuşak lastik bence iyi değil. Yarılma, balon yapma riskleri gözümü korkutuyor. Biz babama (arabası Passat) Continental Premium Contact 5 taktırdık 205-55-16 ölçülerinde. İnanılmaz sessiz ve çok güzel darbe sönümlemesi var. Michelin kadar yumuşak değil bence Türkiye'de daha uygun bir lastik Conti. Yinede siz bilirsiniz tabi  :)

ersunsahin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

45 yanak yüksekliği çok konforsuz, bence 50 den aşağı almayın. Kaldırıma bile çıkamazsınız. Cont yada Bridgestone önerirm

miscen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Good year eagle f1 asymmetric 3 'e de mutlaka bir bakın, araştırın derim. Michelin primacy 3 lerden bu lastiğe geçtim performans amaçlı olarak, çok memnunum.

eneskoroglu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Peki araştiracağim

blackswords

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Merhaba ben continental turanza dan sonra cumartesi gy efficient grip performance aldım direksiyon bariz hafifledi eskisi gibi lastik ve yol sesi çok gelmiyor araç oldukça konforlu oldu diye bilirim.

nejdet can

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

O kadar çok marka ve O kadar çok seçenek varki insan şaşırıp kalıyor burada tecrübelerini yazanların verdiği bilgiler çok kıymetli bence