Mini Cooper S nasıl bilirsiniz ?

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet arkadaşlar çevremde hiç kullanan arkadaşım olmadığı için sizlere danışmak istedim.Konun özetine gelirsek malüm araçlarımızın arka camları ve A sütunları hava kanalları nedeniyle görüşü olumsuz etkiliyor.Eşimde kullanabilsin ve rahat park edebilsin diye daha ufak ve otomatik bir araç alma fikri oluştu aklımızda.֖n cam görüş ve diğer faktörler mini cooper öne çıkardı.Kendi açımdan da S modeli olması fena olmaz  evil_Daemon.Yakıt mini forumlarında 175 bg S modeli için 10-11 lt deniliyor.Benim 1.4 T 9.5-10 lt yaktığını düşünürsek yakıt yönünden çok canımı sıkmaz herhalde.Evet arkadaşlar şimdiden  thnxx

mrt54

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
u1312.hizliresim.com
Ynt: Mini Cooper S nasıl bilirsiniz ?

Görüntü Açısından Nerde Görsem İmrenerek Baktığım ve Hep İlgi Odağı Olan Bi Araç Bakım Parça Nasıldır Hiç Bilmiyorum Tecrübeli Arkdaşlarımızın yorumlarını bende bekliyorum :D

BÜLENT.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Fena gidiyor.
Çarptimmi dağiliyor.
Parcasi cok pahali.
Yakisikli bir arac.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

mrt54 link' Alıntı:
Görüntü Açısından Nerde Görsem İmrenerek Baktığım ve Hep İlgi Odağı Olan Bi Araç Bakım Parça Nasıldır Hiç Bilmiyorum Tecrübeli Arkdaşlarımızın yorumlarını bende bekliyorum :D
Bende aynı fikirdeyim çok şık bir araba başka türlü astrayı satmak aklımdan bile geçmezdi.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

B֜LENT link' Alıntı:
Arkadasimda var satiyo.
Düz vites
2005
70bin km.
Boyasiz.
44 bin tl. 

Bülent abi büyük ihtimal otomatik olur.Asıl amaç astrayı alırken sattığım motoru tekrar almak.O yüzden hatun kendi kullanabilsin istiyorum.Ama manuel düşünürsek irtibata geçerim.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Açıkcası mini cooper için o kadar para vermek güçlü bir araba için değmez.Eğer bayan kullanıcaksa otomatik vites b sınıfı küçük motorlu bir araç almak bence daha sağlıklı olur.Hem rahat kullanılır hemde ani tepkiler vermez araç.Ford fiesta fordun otomatik vitesi iyidir 0 'ı o 40-50bin arası pevgeoet düşünebilrisiniz.Yeni tanıdığım aldı 1.4 dizelini araç çok tatlı tam bayan arabası ön tarafı ve arkası gayet yeterli.

Kaleli-ati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
Açıkcası mini cooper için o kadar para vermek güçlü bir araba için değmez.Eğer bayan kullanıcaksa otomatik vites b sınıfı küçük motorlu bir araç almak bence daha sağlıklı olur.Hem rahat kullanılır hemde ani tepkiler vermez araç.Ford fiesta fordun otomatik vitesi iyidir 0 'ı o 40-50bin arası pevgeoet düşünebilrisiniz.Yeni tanıdığım aldı 1.4 dizelini araç çok tatlı tam bayan arabası ön tarafı ve arkası gayet yeterli.
İkinci araba olarak alsaydım evet katılıyorum corsa,fiesta,yaris olurdu fakat astrayı verip çoğunlukla ben ihtiyacı olduğunda eşim kullanacağı için Mini Cooper düşündük olmazsada astraya devam.

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

He ben orayı kaçırmışım :) Yinede mini almayın derim ben hiç ısınamadım kendisine :)

MeRt2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

albertxx link' Alıntı:
He ben orayı kaçırmışım :) Yinede mini almayın derim ben hiç ısınamadım kendisine :)

+1

Benimde pek Mini Cooper sevdiğim söylenemez. ֖zellikle aracın iç mekanı bana çok itici geliyor.  002tuhaff

[img=800x533]http://i59.tinypic.com/657kvc.jpg[/img]