Minibüş şoförü katili olucam sonunda

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam büyük bir kazadan kıl payı kurtuldum. Akşam iş çıkışı evime gidiyordum. Akçay girişine yaklaştığım için Allah'tan hızımı düşürdüm şerefsiz bir minibüs şoförü önünde kamyon var diye sinyal vermeden aynasına bakmadan birden benim şeride attı kendini.Ben minibüsün sol arka hizasındaydım yani yanından geçmek üzereyken yaptı bunu.Frene kornaya basmama rağmen 2 3 sn kendini sağa atmadı Allah'tan ABS devreye girdi.Yoksa ya refüje çıkacaktım ya minibüsün üstüne.Işıklarda şerefsiz bide geldi arkama girdi.İndim arabadan adama bi ton küfür ediyorum ses bile çıkarmadı.Arabasının sol tarafı gitmiş zaten adamın umurunda değil. Plakasını aldım ama nereye şikayet edebilirim bilmiyorum.Minibüsçüler derneğine şikayet etsem zaten birbirlerini tutuyorlar kimi kime şikayet edeceksin. Sabah yine işe giderken sığır bi minibüs şoförü en sol şeritten önüme kırdı en sağa geçti.Katil olmamak elde değil. madd  battle_Teroriste

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt: Minibüş şoförü katili olucam sonunda

Artık ben bir minibüs gördüğümde tın tın gidip ilk fırsatta yardırarak yanında uzaklaşıyorum, hiç bulaşılacak gibi değiller, işin kötüsü arabalarına acımıyorlar.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Acımadıkları belli adi heriflerin körfezdeki bir çok minibüsün kazası var öyle vuruk dökük dolaşıyorlar.Plakasını trafik polisine versem bir faydası olur mu acaba?

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖ncelikle çok geçmiş olsun. Sen şanslıymışsın kaza yapmamışsın dün sabah ben ufakta olsa bir kaza yaptım şerefsiz Minibüsçü yüzünden. Sabah işe gelirken ofisin bulunduğu sitenin tam girişinde iki şeritli yolun sağ şeridinde durarak yolcu alıyordu Site girişi ile göbek çok yakın olduğu için mecburen sol şeritte kaldım ve duran minibüsün önünden siteye girmem gerekti ben tam sinyali falan verdim girecem dallama aynaya falan bakmadan hemde Sola doğru hars diye hareket etti, ben durdum ama arkadaki fluance duramadı yapıştırdı arkadan ama allahtan ufak bir iki çizik dışında birşey olmadı. O iyi aile evladı minibüsçü de biz araca bakarken gazladı gitti.  

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

FredericKapuska link' Alıntı:
Acımadıkları belli adi heriflerin körfezdeki bir çok minibüsün kazası var öyle vuruk dökük dolaşıyorlar.Plakasını trafik polisine versem bir faydası olur mu acaba?

Birşey yapacaklarını zannetmiyorum. Keşke yapsalar ama burası Türkiye.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
֖ncelikle çok geçmiş olsun. Sen şanslıymışsın kaza yapmamışsın dün sabah ben ufakta olsa bir kaza yaptım şerefsiz Minibüsçü yüzünden. Sabah işe gelirken ofisin bulunduğu sitenin tam girişinde iki şeritli yolun sağ şeridinde durarak yolcu alıyordu Site girişi ile göbek çok yakın olduğu için mecburen sol şeritte kaldım ve duran minibüsün önünden siteye girmem gerekti ben tam sinyali falan verdim girecem dallama aynaya falan bakmadan hemde Sola doğru hars diye hareket etti, ben durdum ama arkadaki fluance duramadı yapıştırdı arkadan ama allahtan ufak bir iki çizik dışında birşey olmadı. O iyi aile evladı minibüsçü de biz araca bakarken gazladı gitti.  

Geçmiş olsun ֖zdemircim, aslında sizin arabalara bakmadan önce kombine şekilde dolmuşçu kavas'a girmeniz gerekirdi, orda boş bulunmuşsunuz. (:)

Allah beterin saklasın şaka maka ama ucuz atlatmışsın.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
Geçmiş olsun Özdemircim, aslında sizin arabalara bakmadan önce kombine şekilde dolmuşçu kavas'a girmeniz gerekirdi, orda boş bulunmuşsunuz. (:)

Allah beterin saklasın şaka maka ama ucuz atlatmışsın.

Sağol Brader, harbiden dalmamız gerekirdi, yanımda hamile kız kardeşim vardı, Abi ne olur bulaşma dedi ve çarpma etkisi ile birazda korktuğu için onunla ilgilendim. Yalnız olsaydım kesinlikle bırakmazdım peşini...

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:
Sağol Brader, harbiden dalmamız gerekirdi, yanımda hamile kız kardeşim vardı, Abi ne olur bulaşma dedi ve çarpma etkisi ile birazda korktuğu için onunla ilgilendim. Yalnız olsaydım kesinlikle bırakmazdım peşini...

O zaman Allah gerçekten korumuş, neyse başkasından bulur zaten o belasını öyle araba kullanmaya devam ederse.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

OGOKTAS link' Alıntı:

Aynen yırttım ama yırtamasaydım durum baya kötü olurdu.Sana da geçmiş olsun bu arada büyük bişey olmaması insanı bi nebze rahatlatıyor tabi hiç olmasa daha iyi ama işte mallar olduğu sürece trafikte illa karşına çıkıyor.

OGOKTAS

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

GNSpower link' Alıntı:
O zaman Allah gerçekten korumuş, neyse başkasından bulur zaten o belasını öyle araba kullanmaya devam ederse.

inşallah. arkadan saldık bedduayı bulur biryerde...