Misafir kedi

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Dün akşam işten döndüm eve çıkıp birşeyler alıp tekrar arabaya indim tam gidicem miyavlamalar duydum.Kesin dedim yine kedi girdi kaputu bi açtım yavru bir kedi.15 dk boyunca yerlerde süründüm bu velet yüzünden.Motorun ordan kovalıyorum alta atlıyor yere eğiliyorum kovalıcam motora zıplıyor.Deli etti beni en sonunda çıkarmayı başardım ama.Bu arada motor da leş gibi olmuşş yine her yer kedi patisi çamur.Yıkamacıyla ortak mı çalışıyorlar nedir arkadaş ya.
[img=450x600]http://u1312.hizliresim.com/1j/s/vuj7p.jpg[/img]

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com
Ynt: Misafir kedi

misafiriniz hayırlı olsun alışmıştır artık sık sık zyaretinize gelir diye umuyorum kediler astraları sevdi:)

Emrah64

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
i.hizliresim.com

gecen günde biride benim kaputa cıkmıs bir güzelde yatmıs keyif yapıyor neredeyse cay kahve isteyecek dadandı herif yaw:)kedi yani:)

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tez bugünden oralara sirke dök, ben geç kaldım ve o misafirler ne kadar yumuşak motor izolasyonu varsa hepsini tüy içinde bıraktılar hatta bazılarını patileriyle yırtmışlar da!!

oczorlutuna

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1-2 kez kısa şekilde kornaya bassanız kaçar heralde? Çok mu korkutmuş oluruz ama hayvancağazı? Bilemedim şimdi

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

chiv link' Alıntı:
1-2 kez kısa şekilde kornaya bassanız kaçar heralde? Çok mu korkutmuş oluruz ama hayvancağazı? Bilemedim şimdi

Hayvanı istemeden kekeme yapabiliriz boş bulunduğu bir ana denk gelirse. Mi-mi-mi-mivay diye gezen bir kedi de üzücü görünür. (:)

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Tez bugünden oralara sirke dök, ben geç kaldım ve o misafirler ne kadar yumuşak motor izolasyonu varsa hepsini tüy içinde bıraktılar hatta bazılarını patileriyle yırtmışlar da!!

aynen bu akşam sirkeleme operasyonu var.

Tolga KARACA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim binada 12-13 tane kedi var, evdeki artan yemekleri - ekmekleri genelde hayvanlara veririm ama bu yüzden küçük bir hayvanat bahçesi gibi oldu.

Kötü yanı bunlardan bazıları arabaya musallat oluyorlar, soğuk günlerde güneş açtığında patileriyle boyanın verniğini - stopları çize çize tavana çıkıyorlar, akşamları da motora girip pisliyorlar, arabaya ağır iğrenç bir koku oluyor ve bu da yetmezmiş gibi ses-ısı izolasyon döşeöelerini leş gibi edip tırmıklarıyla parçalıyorlar.

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et

Tolga KARACA link' Alıntı:
Bizim binada 12-13 tane kedi var, evdeki artan yemekleri - ekmekleri genelde hayvanlara veririm ama bu yüzden küçük bir hayvanat bahçesi gibi oldu.

Kötü yanı bunlardan bazıları arabaya musallat oluyorlar, soğuk günlerde güneş açtığında patileriyle boyanın verniğini - stopları çize çize tavana çıkıyorlar, akşamları da motora girip pisliyorlar, arabaya ağır iğrenç bir koku oluyor ve bu da yetmezmiş gibi ses-ısı izolasyon döşeöelerini leş gibi edip tırmıklarıyla parçalıyorlar.

Besle kargayı oysun gözünü.

REC1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Benim aracım kapalı garajda, garaj kapısının altından girmiş oradan da motora dalmış. Ertesi akşam eski bir bez parçası buldum, bastım mazotu. O zamandan beri uğramadı çok şükür. Yarın ben de sirke dökeceğim, umarım sevmiyordur  :)