Mobil 0w-40 sentetik yağ ?

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar aşağıdaki linkte yer alan sitede mobil tam sentetik yağın fiyatı bana ucuz gibi geldi ? sizce nasıl fiyat ? (95,45 TL) linke bakar mısınız acaba sahte olabilir mi ??? yardımcı olursanız sevinirim...

http://www.ozenticaret.com.tr/asp/product/31/Mobil-1-0W-40-Motor-Yagi

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Bostancı Sanayii de geçen ay 82tl ye aldım. Original olduğundan eminim :)

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bostancı Sanayii de geçen ay 82tl ye aldım. Original olduğundan eminim :)

burda yok öyle bostancı sanayii filan :) sence iyi mi fiyat kargo bedava Tokat a göndrecek... aslında daha da ucuz siteler var ama fotolarından belli çakma oldukları.. sence alsam mı ?

Son düzenleme:

Emre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.chiptuningtr.com
Tokat da mobil bayiisi elbet vardır. Ama verdiğin site baya kurumsala benziyor, sahte olacağını sanmıyorum.

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yağ tam sentetik olabilir ancak 0 viskosite değeri var. yani akışkanlık derecelendirmesi 0. 10w-40 bulabilirseniz tercihiniz olsun.

apsimati

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mobil süpr 3000 tam sentetik 5w-40 yağını aldım ... gayet güzel bi yağ tavsiye ederim .0 w -40 kış şartları için iyi fakat yazın motorun yağ yakıyorsa bunu daha kolay yakacaktır yani yağ eksilmesi olabilir başka bi sıkıntı da olmaz...
bu arada bi not artvinde mobil 5w-40 araadım buladım bende siparişlen aynı siteden( site sağlam sıkıntı yok ) getirttim.bi de siz araç arıza yaptığında ne çektiğimizi düşünün artık yağ bulamadıysam :?
yani öyle memketin her tarafı aynı değil... :)

Son düzenleme:

volkanunlu

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben mobil süpr 3000 tam sentetik 5w-40 yağını aldım ... gayet güzel bi yağ tavsiye ederim .0 w -40 kış şartları için iyi fakat yazın motorun yağ yakıyorsa bunu daha kolay yakacaktır yani yağ eksilmesi olabilir başka bi sıkıntı da olmaz...
bu arada bi not artvinde mobil 5w-40 araadım buladım bende siparişlen aynı siteden( site sağlam sıkıntı yok ) getirttim.bi de siz araç arıza yaptığında ne çektiğimizi düşünün artık yağ bulamadıysam :?
yani öyle memketin her tarafı aynı değil... :)

2008 astra sedan lpg li araba temz yağ eksiltir mi ki ?