Modern soyguncu...

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhaba 1 saattir sinirlerimin hoplamasına neden olan olayı sizlerle paylaşmak istiyorum;

cumartesi kadıköy e gittim arabayı isparkın yol kenarına bıraktım.5 dk görevliye baktım kimse yok gelince veririm dedim.gittim.geri döndüm.yağmur yağıyor.camda bi kağıt"ücretsiz kullanım hakkınız bitmiştir.süre aşım ödemesi yapınız".etrafı aradım taradım kimse yok.eve geldim netten baktım 3 tl.pts ödeyim dedim.az önce bi baktım 17 tl olmuş :mad::mad::mad::mad:

bu nedir arkadaş yaaa soygunun dikalası

smihci

Yönetici
Başkan
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Kerem bu tür uygulamalar aslında son günlerde iyice arttı. Hadi orası isparkın tekelinde olan bir sokak diyelim, benim bir arkadaşım bir sağlık problemi için marmara bölgesindeki bir devlet hastanesine gidiyor, doğal olarak da yol kenarında uygun bulduğu bir yere aracını park ediyor. İşi bitip aracının başına geldiğinde park görevlisi yanında bitiyor, 3 saat için sanırım 10 TL park parası talep ediyor, arkadaş bu ne ya diye karşı çıkınca iş pazarlıkla 5 TL ye kadar düşüyor, arkadaşım gene ödemiyor. Park görevlisi de trafiğe şikayet etmek üzere aracın plakasını alıyor. Arkadaşımın oğlu aynı ilde görevli bir emniyet mensubu, yaptırdığı kontrolde gerçekten park görevlisinin trafiğe şikayet ettiği ortaya çıkıyor, katlamalı bir ceza ödeyerek iş tatlıya bağlanıyor :). Yasalar açık ve net. Belediye zabıtası (yakında büyük şehirlerde trafiği düzenleyen trafik zabıtalarını göreceğiz), jandarma görevlileri araçlarınızı denetleyebiliyor, ceza kesebiliyor (kayın pederime park yasağı ihlalinden ceza kestiler, ciddiye alıp ödemedi, TÜV muayenesi sırasında karşımıza çıktı, 2 katı olarak ödedik).

haydut25

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Adamın biri ne demişti?Seçilmişleri atanmışlara ezdirmem.Gidip belediyeye şikayet edin bakalım ne cevap alıyorsunuz.Malesef, sen ses çıkarırsın ben ses çıkarırım o ses çıkarır, bi bakmışsın %50 lik bir koyun bu tür uygulamalara yarabbi şükür der.Sonra ben birşeyleri söyleyince senmi değiştiricen kardeşim derler.Bu millet bu tip uygulamaları hak ediyor malesef.

The Day Walker

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Az önce arkadaşla molada konuşurken banada 6 ay önce aynı kağıttan sıkıştırmışlardı ödememiştim şimdi ödeyim dedi.hatta 5 dk önce benim pc den ödedi.
o 6 aydan beri ödememiş ödenecek tutar 7 tl
ben 1,5 gündür ödemedim.ödenecek tutar 17 tl

bi daha arabayı park ettiğimde ispark çı gelirse değnekle kovalamassam adiyim.bu kadar mı olur ya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
ankarada allahtan sadece 5 lira uygulaması var ama onlarda uyandı kaç saat durcaksın diyolar:) ki bu 5 lirayıda iptal etti mahkeme hala alıyolar apara nasıl is anlamadım

954fireblade

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
devlet mafya olmuş

sssguler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gib.gov.tr de borç sorgulama servisi açılmış. T.C. kimlik numaranızla borçalrınızı buradan sorgulatabiliyorsunuz. Güzel bir uygulama olmuş.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et