Modifikasyon Devam Ediyor (Bertone By Konya)

LND

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katıldıgınız legal yarışlardan
süre sınıf dereceniz örnek alabilirmiyim?
merak ettim1.8 neler yapıyormuş

KARABOGA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
katıldıgınız legal yarışlardan
süre sınıf dereceniz örnek alabilirmiyim?
merak ettim1.8 neler yapıyormuş

Resimlerde görüldüğü üzere bu aracı yeni hazırlıyorum mayıs ayında başlayacak drag sezonuna yetiştirmeye çalışıyorum. şuan kendi yaptığım ölçümlerde 13 sn gibi gidiyor.

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Araçla ilgili birkaç yorum:

Jantlar çok çirkin, eksozlar keza öyle ve basit.

Motor modifikasyonuna gelince, o kadar uğraşmaya değer mi bilemedim 1.8 için.

Gene de zevk almak önemli tabi. Anladığım kadarı ile de siz hayli zevk alıyorsunuz. Bu nedenle elinize sağlık.

ultraslan_dk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
0-400m... 13sn de mi??? Pek sanmam...

Bu araba 400m yi 17,5 sn de yapar orijinal hali ile... 4,5 saniye kazanmak ciddi bişi... 190bg lik Bertone Turbo bile 15,5 snye zor ulaşıyor... ki 75bg fazla var... tabiki kısa şanzımanın çok büyük etkisi var ama çok küçültürsen bu sefer 5te 6000 devirde 160-180 anca ulşırsın... sırf drag için kullanıyorsa neden olmasın ama...

13sn ye de yapabiliyorsa değişiklik listesini görmek isterim...

Yoksa arabnın dış görünüşü fena değil bence...

Son düzenleme:

KARABOGA

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu araba 400m yi 17,5 sn de yapar orijinal hali ile... 4,5 saniye kazanmak ciddi bişi... 190bg lik Bertone Turbo bile 15,5 snye zor ulaşıyor... ki 75bg fazla var... tabiki kısa şanzımanın çok büyük etkisi var ama çok küçültürsen bu sefer 5te 6000 devirde 160-180 anca ulşırsın... sırf drag için kullanıyorsa neden olmasın ama...

1.8 orjinal haliyle 16 sn de giriyordu. şuan ise 13 de giriyor. bu kendi ölçümlerimiz pist sayacıyla arasında illaki sencron farkı doğar. 2.0 turbo bertonemizde var orjinal hali ile 13-13,5 arası giriyor sen 15,5 de giriyosan aracın bence normal değil.

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende bu saniye olayına takıldım.. birde 1.8'lerin üzerindeki F17 vardı sanırım bir insan neden bukadar güzel bir şanzımanı değiştirmek ister anlamış değilim..

aynızamanda

Araçla ilgili birkaç yorum:

Jantlar çok çirkin, eksozlar keza öyle ve basit.

Motor modifikasyonuna gelince, o kadar uğraşmaya değer mi bilemedim 1.8 için.

Gene de zevk almak önemli tabi. Anladığım kadarı ile de siz hayli zevk alıyorsunuz. Bu nedenle elinize sağlık.

bu yorumada sonuna kadar katılıyorum..

mertttt

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Görüntü-renk uyumu-jantların şekli ve rengi-stopların ve sislerin karartma derecesi-Cam filminin renk seçimi-egzosların duruşu-tavanın siyah kaplanmasını kendi zevkime göre uygun bulmadım .Güzel olmamış..Sana güzel geliyosa en güzeli odur zaten..güle güle kullan.