motor degişimi

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: motor degişimi

geçmiş olsun...

ersozl

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

öncelikle geçmiş olsun.tam emin olmamakla beraber tüketici haklarında ayıplı mal 3 kısımda inceleniyor birikısa vadede anlaşılacak ayıplar diğeri orta en sonda uzun seninki orta vadede ayıplı mal gibi duruyor sonucta ortada ayıplı bır mal var aracın komple değişimini taleb edebilirsin belki bu konuyu tam bi araştırın avukata felan bir sorun belki birşey bulursunuz.

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

uzun zaman dır. foruma katılılamdım kusura bakmayın. araçın komple. motoru değişti ve ve. karbon Clean de dahil birçok uygulamasına yaptılar. araç şimdi canavar gibi gerçekten ilk aldıgım araca fark atıyor 1.3 motoru gerçekten bu araba için gayet yeterli bence. masalları var motoru sorunsuz calisiyor zaten komple motoru değiştiği için parça sorununa olmadı. üstüne motoru madem. yeni enjettörleride değiştirelim dedi servis. o takımına değiştirdiler. anlayacağınız ara
bam sıfır olu şu A
n inşallah sıkıntı yaşamadan bineriz

volkitolki

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hayırlı olsun...

albertxx

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Hayırlı olsun memnunsanız sıkıntı yoksa gerisi önemli değil 4 5 yıl binin sonra satarsınız sıkıntısıda olmaz

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Aynen zaten aracı 2012 de aldım 15000 de motoru değişti şimdi daha 16000 binde fırsat olmuyor ki arabaya binmeye araba bildiğin. Sıfır daha. Biraz daha hevesi mi alıp satarım işte aklımda alfa araçları var

syabasan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Ynt: motor degişimi

a.s.gümüş link' Alıntı:
geçmiş olsun, merak ettim sağ önden gelen tıkırtılar yazmışsınız benim arabada da var, ivmelenirken ya da frenlerken sanki dönen bir pervane kağıt parçasına çarpiyormuş gibi bir ses geliyor servise götürdüm daha uzun bırakmanız lazım dediler vakit yoktu bırakamadım sizin ki de buna benzer bir ses miydi ?
kaliper problemi olabilir mi?

mstmlk

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Yok ya ses motordan Geliyordu araba ısınınca başlıyordu ses.