motor sıcaklığı

Denizlili

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
klimayı aç eksi 19 derece hatta low kısmına getir ve klimayı kapat içeri motor sıcaklığını vermez kış mevsiminde yani havalar soğuduğunda klimayı aç ve sıcaklığı en üst seviyeye getir ve kapat bu şekilde de kapalı konuda ilen bile sıcak hava içeri gelir
ilginiz için teşekkürler aynısını yaptım 17 dereceye getirdim şu an iyi sıcaklık falan gelmiyor.sadece bişiy kafama takıldı arkadaş kalibrasyondan bahsetmişti onu yaptım eksi ve artı tuşlarını 5 snykadar basılı tuttum ve ekranda 80 veya 60 gibi bişiy yazmıştı bu nedir peki sonra tekrar yaptım normal konumuna geldi yani derece gösterdi ...

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ilginiz için teşekkürler aynısını yaptım 17 dereceye getirdim şu an iyi sıcaklık falan gelmiyor.sadece bişiy kafama takıldı arkadaş kalibrasyondan bahsetmişti onu yaptım eksi ve artı tuşlarını 5 snykadar basılı tuttum ve ekranda 80 veya 60 gibi bişiy yazmıştı bu nedir peki sonra tekrar yaptım normal konumuna geldi yani derece gösterdi ...

Sicakligi fahrenheit olarak gosterir o. onemsiz celcius sizin kullandiginiz

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

lampard

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kalibrasyonu + - tuslarina 5 sn basili tutarak yapiyordum vectra b m var iken yillar onceydi tam hatirlamiyorum ama sorun duzeldiyse onemi yok

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi