motor sıcaklık göstergesi

OLDDJTEO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
slm arkadaşlar Tolga OKUL İzmir 97 opel corsa swing'min motor sıcaklık göstergesine baktığımda 100 derece sıcaklığa ulaştığını birkaç kez gördüm aracımın motor soğutmasıda çalışıyor fakat acaba radyotörde bir sorunmu var acaba su falanmı kaçırıyor ama tabii radayotörle alakalı ise nasıl anlarım.?:help:

HySofT

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opeller sıcak suyu sever :) korkma bişi yok... hele bu günlerde normaldir 100'e çıkması...

ama genede içim rahat etsin diyosan, radyatör suyunu kontrol et, eksikse tamamla, radyatör peteklerinin aralarına toz toprak sinek vs. pislikler kaçıp tıkamışsa onları tazzikli su ile yıkattır derim :)

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmir gibi yerde birde trafik varsa 100 derece normal ben eski corsa mda Ankarada görürdüm 100ü hiçbişeyde olmadı.kime sorduysam opel motoru hararetli çalışır dediler...

coyote

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
opel sıcağı sever bide kliman açıksa tRAFİKTE SIKIŞIKSA DUR KALK FELAN OOOOO

eskikasa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni modellerde hararet göstergesini 100 den başlatsalar iyi olacak :D

KentucKy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yeni modellerde hararet göstergesini 100 den başlatsalar iyi olacak :D

abi malesef bizim modellerde gösterge yok kalktı:)tehlike olduğunda ışık yanıyor panelde okadar...:D

dewilking08

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ooo hiçbişi olmasss.ben motora iki kez hararet yaptrdm.bir kez de tam kırmızıda kurtardm(45derece fethye sıcağında.3gn arka arkaya oluo bu olay).sadece radyatör delindii için deiştirdiler.yane o kdr hararetten snr contalar fln saalam kaldıysa korkma bişi olmasss.ama yine de için rahat olsn suyuna baktr...(bu arada yeliz abla konuşmştk ama istanbula kdr dayanamadı araba.fethyede işçilik we suyu dahil 250ytlye deiştirdiler)

Son düzenleme: