motor yapımı

omer_ozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Göstediğim ustaların söylemesine göre motor yapılacak bi karar vermem gerekiyor. Verilen fiyatlar 3-4 bin arası. komple motor yapımı olacaktı. fiyat nasıl sizce, nelere dikkat etmem gerekir yaptırırken, fikirlerinize ihtiyacım var.

osmannn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Aracı ederinin 2 bin altına satıp başka araç bakmak bana daha mantıklı geliyor.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Eğer araca binici isen hayati parçaların kesinlikle orijinal yada orijinal malzemelere yakın olması kesin kez çok önemli. Bununla birlikte işi yapacak ustanın da kalitesi parça kadar olması gerek. Saldım çayıra işi yapan ustaların elinde kaliteli malzemeler kepaze olacaktır.

Flea_

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
İstanbulda komple motor yaptıracaksan techopel e gidip verirsin o 4bin lira parayı, en azından fabrikasyon gibi motor yaparlar. Ha yok ben başka ustaya gidecem derseniz 2bin lira üzerinde para vermeyin çünkü 2bin liraya X20XEV çok rahat yapılıyor. Bizim buradaki rektefiyeci standart 400 liraya motor bloğu honlama(rektefiye) yapıyor 150 liraya da silindir kapağı taşlıyor. Komple rektefiye yaptıracam desen 500 liraya hatta çingen pazarlığıyla 450ye falan bağlanır, geriye kalan parçalar da çok fazla para etmese gerek çünkü krank, eksantrik milleri sağlam olabiliyor ve o durumdalarsa kol piston segman conta takımı ile kurtarmak mümkün olabiliyor. Yağ pompası, devirdaim, triger, subaplar gaydlar da komple yenilense 3bin lirayı geçmez malesef.

omer_ozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. techopel i hiç duymamıştım. hafta sonu techopele gideyim bide onlar baksınlar araca.

göksel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

omer_ozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkür ederim göksel abi. yeni yaptırmışsın hayırlı uğurlu olsun umarım bizde uygun bişey buluruz.