motor yenileme 3000 tl mı ?

ugurgenc

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ya hepınıze tesekkur cok saolun yardımınız ıcın sanırım pıstonlar fılan hepsı degısıcek ben calıstıgım ıcın gıdemedım servıse gerekırse gıdıp bı lıste alırım burda yıne yazarım cok saolun ıyıkı bu sıte var bu arada evet fıyat banada cok geldı arastırıcam

White Veccy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
dizel olsa dedikleri fiyata yakın ama benzinli mümkün değil bu fiyata başka yerlerede göster

Mustafaeren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
usta sandık motor getrseler tutmaz o kadar sakın yaptrma oray aya gıt sor dısarı bı gun ızın al ısınden gıt arastr bnce ya yazık gunah o paraya

bacadir68

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sanırım pıstonlar fılan hepsı degısıcek

ilginç. sizin arac 3000 santigrad dereceyi falan gördü herhalde pistonlar eridi mi ne? :D bu arada geçmiş olsun. o fiyatı veren ustaya gidip aynen şu cümleleri kullanın: SEN BANA 5000 LİRA VER BEN SANA KOMPLE MOTORU VEREYİM! :)

vectra cosworth

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
çok fazla çok ...yazık 3000tl olurmu ya :S

Ankara çok güzel bu işi yapıp hakkını veren yerler var ..varki onlar bile daha mantıklı rakamlarla çıkar karşınıza..bknz.opel garaj hakan bey...

myalcin85

Kayıtlı Kullanıcı
46-Kahramanmaraş
Siteyi ziyaret et
bu fiyatı neresi verdiyse git ona aynen şunu söyle,
bu ay evini tamamen benmi geçindireceğim, istersen arabama ortak ol beraber kullanalım de, ben öyle dedim ve çıktım geçen hafta.
herkes usta oluyor ama esnaf olamıyor, bugünü kurtarma telaşında millet, düşünmüyorki birdaha işi düşer memnun kalırsa yine bana gelir. . .

beyaz guvercin

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
yaksın yaksın en fazla contayı yaksın usta pistonlar 100 dercede eriyorsa bizim chipli motorda dünden erirdi bide bizim ki dizel mehmet usta pistonsuz dolaşırdı çünkü o birde nos basıyo araç 147 beygir

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
istanbuldaysan maslak sanayiye gel vakdim olsa sana yardım ederdim

sen o servisden arabayı çıkart ordan al arabanı bir yere park et yada ettirt kendine iyi bir usta bul fiyatta önden anlaş sonra arabanı o ustaya götür araban çalışmıyorsa çekiciyle götür farketmez her ustanın tanıdığı bir çekici vardır.. yada kaskon varsa kaskoların bedava çekici hizmeti var.. ondan faydalan ama arabanı ordan çıkart 3 bin tl büyük para..