Mp3 isminin tümü görüntülenmiyor

AfterRain

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar, kendi yaptığım CD'deki parçaların sadece ilk kısmı gözüküyor. Radyolardaki gibi tümünü sırayla göstermesinin bir yolu var mı? Kitapçıkta çalmaya başlarken hepsini gösterir sonra durur yazıyor ama hiçbir zaman göstermiyor. Sürekli sırayla göstermesinin bir yolu var mı?

cetto

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bu sorunun yanıtını merakla bekliyorum. U2'nin Magnificent şarkısını mp3 oalrak CD2ye kopyaladım, o şarkıya gelince ekranda sadece M harfi oluyor. :D

ahmet tarakcı

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bu sorunun yanıtını merakla bekliyorum. U2'nin Magnificent şarkısını mp3 oalrak CD2ye kopyaladım, o şarkıya gelince ekranda sadece M harfi oluyor. :D

Bende de aynı sıkıntı var. Çözemedim ama. Yazının akmasını istiyorum:) Winamp'tan idtag kısmından düzeltince de aynı şekilde çıkıyor. Kırmızı ile olan yazıyı da söylediğim şekilde ismini değiştirince sıkıntı çıkmıyor.

decoder

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Çözümü budur demiyorum ama eğer mp3 ismini siz kenidiniz değitiriyorsanız Mp3 ismini özelliklerden değiştiriniz sanatcı tür felan olan kısımdan yani sağ tıklayın özellikler /ayrıntılar bölümünde sanatcı ismini ve parca ismini yazın belki görünür