Mrhaba arkadaslar biraz yardıma ihtiyacım var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

esrarengiz_043

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2500 CDX almayı düşünüyoum ama yakıt düşündürüyo sizce almalımıyım tüp taktıracağım..konuyla ilgili acil yardıma ihtiyacım var msn ekleyip bilgi verebilecek olan varmı şimdiden teşekkürler

msn : esrarengiz_043_043@hotmail.com

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
18 yaşın verdiği heyecanla ve kusura bakma da henüz ekmeğini eline almamış olmandan ve gelir kaynağı belli birisi olarak bunu düşünmen normal bence...
ortalama şehiriçi 50 kuruş yakar diye TAHMİN ediyorum sadece ama bunun da çok altına inmez.. sadece yakıt değil tabi birde vergi konusu var. sanırım bir kısım 2.5 kullanıcıları başvuru yaparak bir alt kademeden ödemişler bu yıl ama emin değilim. devlet ufak oynamalar yaparak bundan faydalanamamasını da sağlayabiliyor vatandaşın...
hakkında hayırlısı ama senin şartlarında hiç de akıllıca bir iş olmaz 2.5 araba almak BENCE...

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
biraz önce biryerde okuduğuma göre şehir içi 16-17 litre kadar yakıyormuş...
neticede sen bilicen artık.

esrarengiz_043

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bnde baya bi inceleme yaptım benzinde 400 krş felan yakıyormuş ama aldığımda tüp taktırıcam onu da arşatırdım sehiriçinde 200 e kadar düşüyomuş. Vergiler ise 245+245:490 senelik vergisi yani yaştan baya bi düşük fazla deil..

S

Sertan_c

Bilgi Girilmemiş
benzinle 40 kuruş imkansız. 55 kuruştan az yakmaz şehiriçinde.
lpg ile 20 kuruşta bi o kadar hayal. benim 1.6 23 kuruş civarı yakıyor şuanda.
litresi 2.05 oldu bu pazar. çaktırmadan gazladılar yine.
vergi konusunda http://www.e-yasamrehberi.com/motorlu_tasitlar_vergisi.htm bu linkten bakabilirsin ama 12-15 yaş bile olsa 731 lira olur o da 6 aylık 365,5 lira olur...
sen zaten karar vermişsin üstelik. al gitsin o zaman. aracı da bulduysan boşuna vakit harcama...

esrarengiz_043

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Valla dedğim gibi bu sitedeki bir çok 2500CDX kullanıcılarımn ağzından duydum 2000 ytl lik bir tüp sanırım baya bi düşürüyomuş yakıtı.

Bana bir tane 2500 CDX kullanan biri biri cvp verse içim rahatlayacak..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...