Muayene çilesi bitti

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Gecelerimin korkulu rüyası haline gelen muayeneden geçtim.Aslında abartılacak bişeyde yokmuş.Ama korkamadım desem yalan olur.Önümdeki araç frenlerden dolayı göndermişler ikinciyi giriyordu yine sıkıntı olunca hakkı bitince dedim yandık falan ama çok şükür bişey çıkmadı.Sadece far ayarı,sinyallerde çatlaklık vardı bide lpg li olduğuna dair camlarda yapışan bi dalga varmış o yok diye hafif kusurdan geçtim.Lpg yi ruhsata işlettim trafik 108 tl aldı iki sayfa için.Çok azmış dedim hep burdan yapayı dedim.Allah dan iki sayfa 4 sayfa olsaydı ne yapardık?

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
gecmıs ola :D

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Özellikle Lpg yi işlettimya sırtımda yükü indi.Trafik kontrolü görünce çekinir hale gelmiştim.Muayenem geçmişti.Bide plakam 34 ve ben şu an Ağrı dayım.Mail falan atmıyorlarmış hemen orda yazdırıp veriyorlar.

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ruhsatta Yolcu Nakli-Hususi yazıyo bu gun arkadasımn arabasının ruhsatına baktım onda da aynısı yazıyor.Bi yanlışlık yoktur umarım.

alpmurat

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Gecelerimin korkulu rüyası haline gelen muayeneden geçtim.Aslında abartılacak bişeyde yokmuş.Ama korkamadım desem yalan olur.Önümdeki araç frenlerden dolayı göndermişler ikinciyi giriyordu yine sıkıntı olunca hakkı bitince dedim yandık falan ama çok şükür bişey çıkmadı.Sadece far ayarı,sinyallerde çatlaklık vardı bide lpg li olduğuna dair camlarda yapışan bi dalga varmış o yok diye hafif kusurdan geçtim.Lpg yi ruhsata işlettim trafik 108 tl aldı iki sayfa için.Çok azmış dedim hep burdan yapayı dedim.Allah dan iki sayfa 4 sayfa olsaydı ne yapardık?

Toplam kaca mal oldu bende lpg taktırdım fakat işletmedim 2 yaprak 108TL dediniz muayene üçreti ne kadar. benim 2011 Agustosta. Tüpü işletmem için muayeneye girmem gerekiyormu acaba ?

CEVİK_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet muayeneye girmek zorundasınız.Bide şase numarasında O harfi aslın 0 Rakamı olması gerkiyormuş.Opel fabriksı muayene istasyonlarına gönderdikleri yazıda O harfını olmadığıymış.Muayene 120, sızdırmazlık 25, trafik 108,eksoz 20 bide Ek_1 dedikleri dalga var onuda simsar muameleciler(iyilerine lafım yok) 1 tl lik kağıdı 20 tl ye dolduruyorlar.İzlenecek yol ise:Önce ek_1,lpg nin projesi,faturası ve sızdırmazlık raporu ile birlikte muayene gidiyoruz ve muayeneden sonra da aynı belgeler ile birlikte trafik tescile gidiyoruz artı olarak trafik tescile dilekçeyide eklıyoruz(Üzerime kayıtlı olan ..... plaklalı aracıma lpg taktırdığımdan gerekekli işlemlerın yapılmasını arz ederim).

Son düzenleme: