MuGeN

ern1402

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
guzel arac massalah nazar degmesın ama bu arabaya profesyonel cekim gider bence.

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasın kullanın bir şey sormak istiyorum bu mugen nin bir esprisi varmı yada özelliği yani sahibindende ne kadar civic ilanı varsa nerdeyse hepsi mugen falan diye geçiyor bazıları türkiyede tek yazmış nasıl tekse o tek yazanları toplasan ordu olur :)..

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
teşekkürederim güzel yorumlarınız için..vakit yokki şöyle güzel resimlerini çektirelim..eskisi kadar ilgilenemiyorum araba ile..

viper&viper

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam maşallah çok güzel araç.

Özellikle jantlara bittim. Sanırım civic in de jant ölçüsü 5*114,3. Benim aracın da ölçüleri bu şekilde, eğer sizdeki jantların bijon aralığı buysa aracınızdaki jantların model fiyat ve nerden aldığınızı yazabilirmisiniz ?

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Hocam maşallah çok güzel araç.

Özellikle jantlara bittim. Sanırım civic in de jant ölçüsü 5*114,3. Benim aracın da ölçüleri bu şekilde, eğer sizdeki jantların bijon aralığı buysa aracınızdaki jantların model fiyat ve nerden aldığınızı yazabilirmisiniz ?

evet jant bijon araları 5&114.3 jantları bostancı mutlu lastik den almıştım..18 jant ,ama ben alalı çok oldu fiyat o zaman 1200,1300 tl arasındaydı..

systemcar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kazasız belasın kullanın bir şey sormak istiyorum bu mugen nin bir esprisi varmı yada özelliği yani sahibindende ne kadar civic ilanı varsa nerdeyse hepsi mugen falan diye geçiyor bazıları türkiyede tek yazmış nasıl tekse o tek yazanları toplasan ordu olur :)..

yaa bu mugen 5 parçadan oluşan orjınalı plastik olan bir kitdir..ama bizim insanlarımız abartmayı severya,,,türkiye de tek yazanlar kara cahil...sadece kendilerinde var sanırlar ve 30 bin tl lik araçlarına 45 bin tl yazarlar..neden çünkü o türkiyenin tek mugen hondasıdır ve o adam o mugen kite 1000 tl para vermiştir..kaba bir hesapla 30 bin araba 1000 tl mugen etti sana 45 bin :kop: :kop: :kop:

darkmoon

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende mugen i hondanın orjinalden modifiyeli arabası sanıyorum eskiden type r lar falan vardıya o misal :D hondayada çok uzak olduğum için hiç araştırmadım mugen nedir neyin nesidir sen konuyu açınca vesile oldu sorıyım dedim :D

umut__

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yaa bu mugen 5 parçadan oluşan orjınalı plastik olan bir kitdir..ama bizim insanlarımız abartmayı severya,,,türkiye de tek yazanlar kara cahil...sadece kendilerinde var sanırlar ve 30 bin tl lik araçlarına 45 bin tl yazarlar..neden çünkü o türkiyenin tek mugen hondasıdır ve o adam o mugen kite 1000 tl para vermiştir..kaba bir hesapla 30 bin araba 1000 tl mugen etti sana 45 bin :kop: :kop: :kop:

Sanırım mugen i sen sadece 5 parçadan oluşan kitleden ibaret olduğunu düşünüyosun:D:D,motor için ürettiği parçalardan haberin var mı??türkiye de apaçi çok orası doğru ve gerçek mugen kullananan sayılı insan var herkes yan sanayi mugen peşinde,getirtmesi hem zor hem de pahalı parçalardır,alan adamda typerına s2k sına getirtirler mugen parçalarını,birkaç ay önce kullandığım turbo typerımın çoğu parçası mugendi,perte çıkmasa 55.000 liraya alıcı vardı:D o gördüğün ilanlarda gerçek içi-dışı çok mugen var ve 30k lık arabaya 45k isterler ama anlayana size gelmez onlar siz onlara çakal gözüyle bakarsınız anca:D