multimedya sistemleri

Poyraz59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2016 astra sedan edition için multimedya taktirmak istiyorum.forumda birçok konu var ancak biraz kafam karıştı.yardim edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Cvp: multimedya sistemleri

Poyraz59' Alıntı:
2016 astra sedan edition için multimedya taktirmak istiyorum.forumda birçok konu var ancak biraz kafam karıştı.yardim edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler

navimex 5.1.1 lolipop saf android 4 cekirdek

Poyraz59

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Surekli olarak bu iki cihaz tavsiye ediliyor ancak iki cihaz arasında yarı yarıya fiyat farkı var.acaba bunun nedeni nedir.daha önce bu cihazları kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.simdiden teşekkürler

gurhan07

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Poyraz59' Alıntı:
Surekli olarak bu iki cihaz tavsiye ediliyor ancak iki cihaz arasında yarı yarıya fiyat farkı var.acaba bunun nedeni nedir.daha önce bu cihazları kullanan arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.simdiden teşekkürler

1 SENE NECVOX KULLANDIM ALDIGIMA PİŞMAN OLDUM PLATİUM SERİSİ 1033 cihazda hic bir sey yapamıyorsun internet yok yeni cıkardıgı cihazda ise 2 tür os var 1 cisi wince / android 4.4 yani saf android olmayan kırık android karari siz verin 2200/2500 tl bayılcam diyorsanız bilmem :D