my silver car 1.4T cosmo

matematik55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: my silver car 1.4T cosmo

dinojasie link' Alıntı:
bende İpod yerine telefonum var :D
  herhalde ipod kullanmadınız ki diğer mesajda istediğim müziği çalma özgürlüğüm yok yazmışsınız. ipod ile müziik dinleme  özgürlüğü  hep sizde olur . seç beğen çal .... tavsiye ederim. en baba usb  vss bağlantıya dersini verir.

alptekin82

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

1.6 115 enjoy plus kullanıcısı olarak, usb girişi felan bilmem ama 1.4t cosmo oluşu harika  victoryy . Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin...

matematik55

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

alptekin82 link' Alıntı:
1.6 115 enjoy plus kullanıcısı olarak, usb girişi felan bilmem ama 1.4t cosmo oluşu harika  victoryy . Hayırlı olsun, Allah kazasız belasız sürüşler nasip etsin...
bravo size kısaca özetlediniz. takılıp kalındı usb  falan. aracın keyfine bakın değil mii..  teşekkürler..

thejazz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Usb portundan araca virüs bulaşma riski yok arkadaşlar, araçlarımızda elektronik sistemlere olan bağlantı ve güncellemeler farklı bir portdan gerçekleştiriliyor.

dinojasie

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

matematik55 link' Alıntı:
[quote author=dinojasie link=topic=2194.msg45650#msg45650 date=1315512832]
bende İpod yerine telefonum var :D
   herhalde ipod kullanmadınız ki diğer mesajda istediğim müziği çalma özgürlüğüm yok yazmışsınız. ipod ile müziik dinleme  özgürlüğü  hep sizde olur . seç beğen çal .... tavsiye ederim. en baba usb  vss bağlantıya dersini verir.
[/quote]
İ poddan degiştirebiliyoruz ama usb ile direksiyon üzerindeki kumandalar ile degiştirmek cok daha başka oluyordu. dikkat dagıtabiliyor Ipoddan muzik degiştirirken

MUSTAFA YILDIZ1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

BEN BIR TURLU KARAR VEREMIYORUM ARKADASLAR.1,3 DIZEL ILE 1,4 T ARASINDA KALDIM BIDE UNUTMADAN EN ONEMLISI RENK SECIMI KIRMIZI COK ISTIYORUM HEM BEN HEM ESIM..AMA GECEN BAYRAMPAŞA ODAKTA BEYAZI GORDUM TUTULDUM KALDIM BIR YARDIMCI OLUN BANA HANGI MOTOR HANGI RENK CILDIRMAK UZEREYIM :)
Admin: Lütfen büyük karakter kullanmayınız.

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Sayın Mustafa Yıldız,

Bahsettiğiniz iki motor arasında seçim yapmak çok kolay.
Eğer yılda 30 bin km den fazla yapıyorsanız ve şehiriçi kullanımız çoksa ve ayrıca fazla bir performans beklentisi içinde değilseniz 1.3 dizel,

Fakat basınca hızlansın, buna karşı biraz da fazla yaksa sorun olmaz, ama uzun yolda da sakin kullanımda beni üzmesin diyorsanız 1.4 turbo.

Araç 1300 kg dan daha ağır olduğu için benzinli modellerde dur-kalklarda fazla yakıyor.Ama uzun yolda sakin kullanımda 1.4 turbo ile bir depo benzinle 1000 km yapmanız mümkün.

Saygılarımla

hllb

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

MUSTAFA YILDIZ link' Alıntı:
BEN BIR TURLU KARAR VEREMIYORUM ARKADASLAR.1,3 DIZEL ILE 1,4 T ARASINDA KALDIM BIDE UNUTMADAN EN ONEMLISI RENK SECIMI KIRMIZI COK ISTIYORUM HEM BEN HEM ESIM..AMA GECEN BAYRAMPAŞA ODAKTA BEYAZI GORDUM TUTULDUM KALDIM BIR YARDIMCI OLUN BANA HANGI MOTOR HANGI RENK CILDIRMAK UZEREYIM :)
forumda bir çok kez uzun uzun konuşuldu tartışıldı, buna ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda kendiniz karar vermek zorundasınız. en iyisi mümkün olursa iki aracı da test etmek. şahsi tercihim 1.4t siyah. ama motor da renk de herkesin tercihi farklı.
1.3 dizel ekonomik ancak atak değil. 1.4t oldukça atak zevkli, ( özellikle şehir dışında sollamalarda vs.) güce ihtiyaç duyduğunuzda size güven verir. yakıt tüketimini dizel araçla kıyaslamak doğru değil, benzinli araç olduğunu düşünürseniz vermiş olduğu güce karşılık yakıt tüketimi oldukça iyi bence.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hllb link' Alıntı:
[quote author=MUSTAFA YILDIZ link=topic=2194.msg57277#msg57277 date=1321451929]
forumda bir çok kez uzun uzun konuşuldu tartışıldı, buna ihtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda kendiniz karar vermek zorundasınız. en iyisi mümkün olursa iki aracı da test etmek. şahsi tercihim 1.4t siyah. ama motor da renk de herkesin tercihi farklı.
1.3 dizel ekonomik ancak atak değil. 1.4t oldukça atak zevkli, ( özellikle şehir dışında sollamalarda vs.) güce ihtiyaç duyduğunuzda size güven verir. yakıt tüketimini dizel araçla kıyaslamak doğru değil, benzinli araç olduğunu düşünürseniz vermiş olduğu güce karşılık yakıt tüketimi oldukça iyi bence.
[/quote]
halil bey çok güzel özetlemiş