MyOpelService açıldı

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: MyOpelService açıldı

Ben uye oldum servise aktivasyon da yaptirdim. Fakat sitede arabanin butun bilgileri otomatik cikmasina rağmen sasi donanim gibi tescil tarihi cikmadigi icin servis gecmisini goremiyorum tescil tarihini nasil ekletebilirim

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkin39 link' Alıntı:
Ben uye oldum servise aktivasyon da yaptirdim. Fakat sitede arabanin butun bilgileri otomatik cikmasina rağmen sasi donanim gibi tescil tarihi cikmadigi icin servis gecmisini goremiyorum tescil tarihini nasil ekletebilirim
bende tescil tarihide ekli yine göremiyorum servis geçmişini.sanırım veritabanlarıyla alakalı bi durum

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

bende servis geçmişi ile ilgili detaylar işlem yapıldıktan 4-5 gün sonra nette görünüyor

ze623

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkdaşlar servisi aradım az önce aracın opel club card a işletmemiz gerekiyormuş.işletildikden sonra görünüyormuş.yarın servise gidip işleticem sonucu tekrar paylaşırım.

arkin39

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Cosmo link' Alıntı:
bende servis geçmişi ile ilgili detaylar işlem yapıldıktan 4-5 gün sonra nette görünüyor
Cosmo gecmisi gorebilmemiz için bir kac tanr bilgi var onlar eksik olursa giremezsiniz diyor. Bendeki eksiklik tescil tarihi ekli degil kimlik dogrulama yaptim arkadasa dedikleri gibi islem yapilip opel karta işlenmemis diyorlar aslinda isli sitede yaziyor tescil tarihini ekleyin diye servise soyledigimde yapamadilar bunu nasil ekleyecegiz yardimci olurmusun

bysmail

Kayıtlı Kullanıcı
38-Kayseri
Siteyi ziyaret et

serviste onaylattım çıakr çıkmaz cepten girdim siteye serviş geçmişim göründü.opel kart falan da gerekmedi.

FredericKapuska

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben her aradığımda yok sistemde sorun var yok bilmem ne 1 aydır onaylanmasını bekliyorum.