nano charger

tansugurler

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.egeopel.com
arkadaşlar nano charger sistemini sizlere tavsiye ederim şu anda sadece benzinli ve lpg sitemine oluyor ama 1 ay sonun da dizel araçlarada takılabilecek yakıtta %18 ile %20 arasın da tasarruf sağlıyor ayrıca tork gücünde artış sağlıyor yani yüksek viteste düşük devirle gidebiliyorsun

çalışma prensibi ise hava emişi yapıp yanma odasına düşük devirlerde bol oksijen yolluyor ve böylece çiğ gaz dediğimiz sorun ortadan kalkıyor tam yanma olup yakıt tasarrufu ve çekiş gücü artıyor

şuan biz takıyoruz ve taktığımız araç sahipleri çok memmnun

fiyatı ise : benzinli 200
lpg li : 220 ytl

cance

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
%20 tasarruf olmazsa geri ödemesi var mı? varsa ben yaptırmayı düşünüyorum. ama emme manifoldunu deliyorsunz değil mi?

bkaraman

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
benzinli ve lpg de işe yarıyor fakat dizellerde gaz kelebeği olmadığı için işe yararmı bilmiyorum

vipastra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
güzelmiş merak ettim doğrusu

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
araba üreticileri %2 lik yakıt tasarrufu yapmak için milyon dolarlık yatırım yapıyorlar. söğlendiği gibi faydalı bişi olsa arabanın orjinaline koyupta satarlar..

SSB_BASOGLU

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yakıt gerçekten düşer mi acaba petrol ofisin de beni tanımayan kalmadı:D

eyup01

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
araba üreticileri %2 lik yakıt tasarrufu yapmak için milyon dolarlık yatırım yapıyorlar. söğlendiği gibi faydalı bişi olsa arabanın orjinaline koyupta satarlar..
Üreticiler hep standartları takarlar. tansu abinin yazdığı isteğe bağlı bir mekanik aksesuardır isteyen taktırır isteyen taktırmaz.
:banned:

ksk

Kayıtlı Kullanıcı
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
Üreticiler hep standartları takarlar. tansu abinin yazdığı isteğe bağlı bir mekanik aksesuardır isteyen taktırır isteyen taktırmaz.
:banned:

istek meselesine hem fikirim isteyen taktırır isteyen taktırmaz.

araba üreticileri standartları takar o da doğru ama %20 lik yakıt tasarrufu konusunda hiçde mantıklı değil. sen, araba satan bayilerin araç opsiyonunda %20 lik yakıt tasarrufu olan bi seçenek gördünmü?
bence içi boş bi tüpden başka bir şey değil. benim düşüncelerim budur. başka düşüncelere saygı duyarım..:banned:

Chatin

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
biraz daha detay istesek nasıl olur..lpg ile şuan km başına 15,6 ykr yakıyorum bunu 0,8 ile çarpalım yaklaşık 12,5 ykr ... ben isterim bunu cidden %20 tasarruf edeceğim garanti ise (% 19 da olur :))