Nasiol ZR53 nano boya koruma dayanıklılık

Aydn1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Ynt: Ynt: Nasiol ZR53 nano boya koruma dayanıklılık

legendsforever link' Alıntı:
Konu ile biraz alakasız olacak belki ama dün opel gerçek servisinde Seramik kaplama gibi birşey gördüm. Fiyatı 750 tl kampanyalı ve 2 gün aracınız bizde kalıyor dedi. Araştırdım baya faydalı ve 3 yıl garantili birşey. Öyle ki kuş pisliğinin oksitine bile dayandığını söyledi vatandaş. Yaptıran var mı bizden veya konu hakkında bilgisi olan biri ? Ciddi düşündüm bir ara cunku
Konu hakkinda tecrubesi olan varsa paylassin arkadaslar, bende bununla ilgili iyimser sozler duydum, kafama yatti. Arastirabilirim.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
Ynt: Nasiol ZR53 nano boya koruma dayanıklılık

Aydn link' Alıntı:
Konu hakkinda tecrubesi olan varsa paylassin arkadaslar, bende bununla ilgili iyimser sozler duydum, kafama yatti. Arastirabilirim.

Bu konuyu ben de merak ediyorum. Seramik uygulaması kaç gündür aklımda. Fakat fiyat olarak daha ucuza yapacak yer bulunabilir diye düşünüyorum :)

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bu seramik kaplama benimde aklıma yatmıştı ta ki 800 tl lik uygulama fiyatını duyuncaya kadar. Izmirde bir usta ile görüşmüştüm ben. Bornovada.

İ_U

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bursada motor temizleme koruma , zr53 seramik koruma 450 tl .bende yaptırmayı düşünüyorum fiyat piyasaya göre uygun

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

seramik kaplama diye neyden bahsediyor servisler onu öğrenmek lazım ben yapacak olsam opti coat 2.0 kullanırım koruma konusunun nirvanası olabilir bence

yalcinkara

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Telefondan girdiğim için link paylaşamıyorum fakat. Facebook da "Hasta İşi Oto Yıkama" diye aratırsanız paylaşımları görebilirsiniz. Buradan kendisiyle konuşabilirsiniz. Bana fiyat çok geldiği için vazgeçtim.

gkny

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ylc link' Alıntı:
Telefondan girdiğim için link paylaşamıyorum fakat. Facebook da "Hasta İşi Oto Yıkama" diye aratırsanız paylaşımları görebilirsiniz. Buradan kendisiyle konuşabilirsiniz. Bana fiyat çok geldiği için vazgeçtim.

şimdi b.k atmak gibi olmasın ama face sayfasına girdim bir navigatöre boya düzeltme ıvır zıvır yapmışlar finish resimleri koymuşlar kapının birinde portakal kabuğu görüntüsü olduğu gibi duruyor

[img=800x533]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd....9760547736107_7952185328140592657_n.jpg[/img]

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Tekrarlayan mesaj.

NumberZOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Zımpara yapmadan portakal kabuğu gitmez, cepten girdiğim için resmi inceleyemedim.  En basit nano koruma,
polisajı düzgün yapılırsa
400-500 liradan başlaması normaldir.

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Ben Groupon'dan almıştım. 50 TL'ye polisajlı boya koruma yaptırdım :)) İnşAllah ilerleyen günlerde bir yerinden patlak vermez. Malum ucuz malın her sorunu çıkabilir :D Hala 50 TL'ye yapıyorlar. Ankara'da bulunan arkadaşlar yaptırabilirler. Anse'nin içinde Mis Oto Yıkama. :)))