NAVİ 600 PROBLEM

NAVİ 600 DETAYLI ADRES BULMA SIKINTISI

• NAVİ600

Oy: 2 100.0%
  • NAVİ600

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: NAVİ 600 PROBLEM

GNSpower link' Alıntı:
Bulaş bana Devrim. (:)

Bende 99'da ayrılmak zorunda kalmıştım üniversite için ama 2008'de aaayyt yeter bu kadar İstanbul dedim döndüm. Karşıyaka'nın neresindensin, geliyor musun yazları ya da arada sırada buralara? (:)

Girne idi şimdi mavisehir in o tarafta annemler. Evet cuma ve pazartesiyi izin aldım Perşembe gecesi ordayim. Oğlan dede ve babaannesine geliyor :)

alahan1963

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Bizim cd500 lerde de yoktu cadde ve sokak ismi..Geçmişte Bu konu ile ilgili ben de şikayette bulunmuştum bu ortamda..
Hey gidi gençlik yılları hey.. :)

aydaspor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Opel araçlarla satılan NAVİ 600 navigasyon cihazı tüketici mahkemesi kararı ile ''Ayıplı mal'' olarak kabul edilmiştir. Bu cihazla sorunu olan arkadaşların yaşadıkları yerin tüketici mahkemesine başvurmaları tavsiye edilir..

Cosmo1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

aracim 2013 bende simdiye dek hic sorun yasamadim. hatta telefon numarasindan adres arama menusu sayesinde bir kac sefer nobetci eczane aradim ve sorunsuz olarak isimi gordu. sadece 2012 den sonra ankarada yeni acilan iki adet ana yol yok. cadde sokak hatta park bahce market isimleri bile sorunsuz cikiyor.

yazligimiz mersin aydincik ilcesinde kucuk bir kasaba. orada bile tum koy yollari isim isim mevcuttu. bugune dek adres menusunu kullanirken yada telefon numarasindan adres ararken bir sorunla karsilasmadim

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Cosmo link' Alıntı:
aracim 2013 bende simdiye dek hic sorun yasamadim. hatta telefon numarasindan adres arama menusu sayesinde bir kac sefer nobetci eczane aradim ve sorunsuz olarak isimi gordu. sadece 2012 den sonra ankarada yeni acilan iki adet ana yol yok. cadde sokak hatta park bahce market isimleri bile sorunsuz cikiyor.

yqzligimiz mersin aydin ilcesinde kucuk bir kasaba. orada bile tum koy yollari isim isim mevcuttu. bugune dek adres menusunu kullanirken yada telefon numarasindan adres ararken bir sorunla karsilasmadim

Aynen ben de hic bir sorun yasamadım.

Ne acıdan ayipli mal anlayamadım.

aydaspor

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Türkiye haritasının yetersizliği, bir çok ili ve ilçeyi hiç kapsamaması hatta ismen dahi göstermemesi nedenleriyle ayıplı mal olarak kabul edilmiştir. Hukuki süreçten geçtikten sonra talebiniz doğrultusunda ''ürün iadesi'' kararı çıkartabilirsiniz..

Devrim3

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

aydaspor link' Alıntı:
Türkiye haritasının yetersizliği, bir çok ili ve ilçeyi hiç kapsamaması hatta ismen dahi göstermemesi nedenleriyle ayıplı mal olarak kabul edilmiştir. Hukuki süreçten geçtikten sonra talebiniz doğrultusunda ''ürün iadesi'' kararı çıkartabilirsiniz..

2013 haritasi ile geldi arac ve henüz bulamadığı bir yer olamadı Türkiye de :)

GNSpower

Kayıtlı Kullanıcı
34-İstanbul
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Devrim link' Alıntı:

Hadi hadi, bir benim evi bulamadın, o kadar görüşecektik diye konuşmuştuk. (:)

vehicle_dynamics

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt:

Devrim link' Alıntı:

Ürün iadesi olursa o zaman naviye ödediginiz parayi geri alip serviste cihazini söktrürecek misiniz? Nasil olacakmis iade?

akın2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ürün iadesi mümkün değil gibi, nitekim  navi 600 sökülse yerine normal teyp cd 400 dü sanırım takılsa illaki aracın orijinalliği bozulur. çünkü ön göğüste müdahaleye maruz kalacak.

para iadesi gerekir ama para iadesi içinde ayıplı ürünün satıcıya iadesi gerekmekte. 

çıkamadım ben bu işin içinden.

fakat şunu söyliyeyim navi 600 le gayette sokak cadde ismi girip adres bulduk, sizde nasıl girilmiyor anlayamadım. ve cd 500 tamam yetersiz bir naviydi ama bu navi600 de öyle birşey gözlemlemedim.

bence sizin navi600 arızalı söktürüp yerine  yeni bir navi600 taktırın garantiden. bence en güzel yol bu...