Navigasyon hakkında ?

apricot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar,

Piranha Infiniti HD 5.0" marka navigasyon cihazı bir internet sitesinde indirime girmiş. Satın almak istiyorum aslında,özelliklerinde 'ömür boyu ücretsiz güncelleme' yazıyor ama kimileri bu özelliğin paralı olduğunu söylüyor. Çok da anlamıyorum açıkçası.. Bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ? Teşekkürler..

apricot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
Navigasyon cihazlarının tamamına yakının da ücretsiz güncelleme söz konusu ama navigasyon cihazı alacak iseniz size tavsiyem parlamayan ekran tercih edin. Navigazyon cihazlarının artısı ışıkta ekran parlaması bu konuda fena sayılmam özelden size birde adres yollayacağım nasıl kullanıldığı hakkında sizin alacağınız ürünle ilgili.

suluboya44

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
piranha alma derim, ben geçen sene almıştım, GPS e bağlanma hızı yavaştı ve medya özellikleri çok kötüydü aşağıdaki linkte 4 sayfada videosuda var, orada daha net görebilirsin, benim kullandığım telefunken gps 250, ve şimdi 350 modeli çıktı ve benimkinden daha iyi ve fiyatlarıda senin baktığına yakın seviyede,,

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77924

Son düzenleme:

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
piranha alma derim, ben geçen sene almıştım, GPS e bağlanma hızı yavaştı ve medya özellikleri çok kötüydü aşağıdaki linkte 4 sayfada videosuda var, orada daha net görebilirsin, benim kullandığım telefunken gps 250, ve şimdi 350 modeli çıktı ve benimkinden daha iyi ve fiyatlarıda senin baktığına yakın seviyede,,

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=77924

Üstadım bende piranha var ama söylediğin sorunla hiç karşılaşmadım. Sizin cihaz da bir sorun olmasın.

apricot

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Kafam karışık. Anlaşılan acele etmeyip biraz araştırmak.

ndipi

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
Bilgi Girilmemiş
www.engelsizdostlar.com
HD ekranlarda da parlama problemi olabiliyor mu

HD olayını tam olarak bilmiyorum ama bazı markalar da bu özellik var. Ayrıca kolay adres bulma yöntemini de kullanılmakta. Bir navigasyon cihazında mahalle cadde sokak girmeniz gerek. Ama bazı yazılımlar da sadece sokak adını girdiğinizde o sokak isimlerinin olduğu tüm yerleri sıralaya biliyor. Buda büyük kolaylık sunuyor.