Navigasyon Yazılımı

budoka

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navigasyon Yazılımı

pardon...sanırım android multimedia kullanıyorsunuz... sonradan gördüm... androidde sorun yok zaten... bundan sonraki aracımda kesinlikle android multimedia olacak.... herşeyi kolayca bulabiliyorsun....

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sohayli link' Alıntı:
Bende alfa nın adaptörü vardı  zaten fakat şu an bende değil.
2 haftaya kadar deneyecem o olmazsa diğer modelleri deneyecem.
bende alfa awus036h var olmuyor o. siyah renkli olanı var n destekli o olması lazım.

firstemperor1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

budoka link' Alıntı:
sygic tada var trafik olayları... haritaları yetersiz derken, yeni nesil sygic tanmı bahsediyoruz... az önce telefondakini güncelledim... 14.5.5 sürümü 2014.06 haritası... beni hiç zor durumda bırakmadı... tüm sahili onunla gezdim... arabada igo beni denizden götürmeye bile çalıştı :) araçta sygic mi kullanıyorsunuz... aura sürümü filan mı? paylaşırsanız çok makbule geçer... teşekkürler...
aracımda android multimedya var telofonumda htc sensation xe ikisindede sygic yüklü ve canlı trafik sygicte türkiye için şuan yok sadece kulanıcı verileriyle trafik olayları kısmı çalışıyor ve tabi online olması lazım. igo primo 2.0 internet bağlantısı varsa canlı trafik bilgisi ve trafik olayları mevcut.

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar verdiğiniz bilgi ve paylaşımlar için teşekkür ederim. umarım wince uyumlu sygic yazılımmını bulabilirim. hala bulamadım.

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

burada görmüştüm win ce için
biraz araştırırsanız bulursunuz

www.navi-gpsforum.com

adamvar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sayın yöneticim hakan bey ilginiz için teşekkürler. hemen bakıcam. bu arada benden başka ilgilenen varsa söylemek istiyorum. Jlozde kardeşim bir link yazmış orda indirme linki mevcut (siteye üye olmak şartı ile) ben ordan indirdim. cihazda açılıyor. ama sorun şu harita yüklü değil hatası veriyor. harita yüklü ama o hatayı veriyor. herkese iyi forumlar dilerim...

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Adamvar link' Alıntı:
sayın yöneticim hakan bey ilginiz için teşekkürler. hemen bakıcam. bu arada benden başka ilgilenen varsa söylemek istiyorum. Jlozde kardeşim bir link yazmış orda indirme linki mevcut (siteye üye olmak şartı ile) ben ordan indirdim. cihazda açılıyor. ama sorun şu harita yüklü değil hatası veriyor. harita yüklü ama o hatayı veriyor. herkese iyi forumlar dilerim...

Navigasyon ayarlarından dizin olarak seçme imkanınız var mı? Belki farklı bir dizin görüyordur ilk açılışta. Eğer Ana ekrandan naviye bastığınızda ayarlar kısmında dizin seçme imkanı varsa oradan uygulamayı buldurarak deneyin. Olmazsa bilgisayar üzerinden config.txt dosyası düzenlenerek halledilebilir :)