Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Navimaster (ELEKTROTAİN) multimedya cihazı tanıtımı..

harunhoca link' Alıntı:
Navimasterin iki farklı modeli var diye biliyorum.  Biri mertin takdirdigi eski versiyonu diğeri ise emre nin takdirdigi elektrotain denen diger yeni versiyonunu.  Sanirim bu ikincisi araclarimiza faha uyumlu.  Direksiyon kumanda tuşları vesaire ile tam uyumlu diye biliyorum.

+1

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

teşekkürler gayet güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş

spitemre

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
teşekkürler gayet güzel ve faydalı bir paylaşım olmuş

Ben tessekkur ederım Hakan hocam faydalı olduysa ne mutlu bana

mucahitduran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com

Anlatım çok güzel olmuş. Ağzınıza sağlık...

burakist

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

evet bendeki cihaZda boyle bir arayuz yok ama daha entegre bur arayuz soyle ki mesela  iklim ayarlari falan opelin orjinal goruntusu ile degisiyor ama bu cihazda goruntu tamamen ozgun baska simdi kararsiz kaldim hangisi daha iyi acb

volkan2

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Güle güle kullanın paylaşım için teşekkürler

astraxion

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

arkadaşlar merhaba
geçen gün navimaster ile kötü bir tecrübem oldu. firmayı aradım elektrotain modeli ne zaman gelir diye sordum bugün yarın bekliyoruz dediler neyse perşembe günü aradılar cihaz geldi diye. cuma günü montaja gittim. ekran takıldı tabi ben büyük bir hevesle beklerken emre arkadaşımızın navimaster'ıyla yakından uzaktan alakası olmadığını gördüm. iş bitince emrenin videoyu gösterdim. elektrotain'in iki versiyonu var dediler. emre arkadaşımızın cihazında ekranla birlikte teybinin de değiştiğini söylediler. o kadar taktık çözüm bulalım dedim. firma da 2 ay sonra yeni cihaz gelince bunu söker onu takarız dediler. onu da kabul ettim. fakat bu sefer ödeme kısmında sıkıntı oldu. kredi kartında 2500tl limit olmasına rağmen bir türlü işlem yapılamadı. pos cihazları kartı yandan çekemiyor kart no güvenlik no son kullanma tarihi şifre herşeyi tek tek girmenin de etkisi olabilir. banka da kartınız şu an güncelleniyor diyince araca takılan ekranı tekrar söktürdüm ve 100 tl montaj demontaj ücreti ödeyip çıktım

herşeyde bir hayır var derler. zaten ekrana her komut verdiğinizde ekranın altından cd 300deki gibi 2 satırlık bir ekran sürekli çıkıyordu. anlayacağınız burunsuz çocuğum olmak üzereydi.

bu arada navimaster'daki kişileri kandırma dolandırıcılık vs hiçbir suçla suçlamıyorum işini yapmaya çalışan iyi insanlar. 2 ay sonra cihaz gelirse yine onlardan taktırmayı düşünüyorum. taktıracak arkadaşlara da tek tavsiyem Emre arkadaşımızın videosunu izletip bu cihazdan istiyorum demenizdir.

saygılarımla...

gogoank

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

elinize, emeğinize sağlık.

+1