Navitech DTV-8600 "ACİL"

opelimcorsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar merhabalar forumlarda çok dolaştım ve bu konuyla aynı olan bir konu bile buldum konu üzerinden sorularımı yönelttim fakat hiçbir yanıt alamadım dolayısıyla son çareyi yeni konu açmakta buldum... :(

Aracım 2006 model Opel Corsa Van 1,3 CDTI Comfort Şu anda üzerinde CC20 Kasetçalar mevcut ve bilgi ekranını sebebini çözemediğim bir nedenden dolayı kullanamıyorum... Aslında çok da önemli değil benim için bilgi ekranı...

Asıl mevzu konu başlığında da vermiş olduğum double-dın teybin araca tam olarak uyumlu olup olmadığı yani alıp taktığım zaman yerine oturmama veya kasislerde sallantı yapma gibi bir olumsuz durum yaşama ihtimalim var mı...? Aynı aletin takılmış olduğu Corsa'ların fotoğraflarını google görsellerden gördüm fakat çok tatmin edici değildi böyle bir teyp taktırmış olan veya takılmış halini gören varmı acaba aranızda...??? Estetik olarak nasıl duruyor...? Yerine tam olarak oturmama gibi bir durum söz konusu mu...? Altta linkini verdiğim çerçeve ile tam uyumlumudur acaba orjinal teyip gibi yerine tam otururmu...?
ÇERÇEVE:
http://www.hepsiburada.com/Liste/op....aspx?productId=otelf6051&categoryId=20020281
TEYP:
http://www.hepsiburada.com/Liste/na...tdeldtv8600&categoryId=17545&SKU=OTDELDTV8600

Son düzenleme:

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
o ana ünite ile çerçeve senin aracında tam olarak oturur ve montajlanır.sallantı vs yapmaz.
böyle bir model alacaksan navigasyonlu bir ürün tercih etmeni öneririm.

gokibey

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
navigasyonlu bir üründe olabilir. ancak bunların orjinal gibi olanları vardı galiba onlara bi tak istersen sanki fabrika çıkışı öyle duruyor gibi

opelimcorsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler arkadaşlar yakın zamanda alıp fotoğrafları yüklerim foruma :)
Maddi durumum elverirse navigasyon düşüneceğim arada 200-250 lira fark var ve aslında navigasyon pek ihtiyacım olan birşey değil... Tavsiyelerinizi dikkate alacağım...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
bu ürünü alacaksan soketleri senin araca uymayacaktır.
bu sorun değil ancak montajını kendin yapman zor olabilir.
bir oto elektronikçisi bağlantıları yapabilir.
orjinal hoparlörlerinle bile şuanki sesten daha iyi bir ses alırsın araç içinde.
bi kamerayla destekleyerek geri görüş de elde edebilirsin.

opelimcorsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ayrıntılı bilgi için teşekkür ederim tavsiyeniz üzerine bağlantılar konusunda profesyonel yardım alacağım... Geri görüş cazip bir özellik ama corsa gibi küçük bir araba için ne kadar gerekli bir ekipman bilemiyorum fakat teknolojiye olan düşkünlüğüm bana bir kamera aldırabilir...
Sizin kamerayla ilgili bir marka ve model tavsiyeniz olabilir mi acaba...?

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
kamera markası ve modeli çok önemli değil.
cmos veya ccd de farketmez.
fiyatı ve uygulaması önemli.
plakalık lambasına entegre kameralar var.
corsa c için uygunsa kullanmanı tavsiye ederim.ben corsa d için kullanmıştım.
http://www.sahibinden.com/ilan/alis...rjinal-opel-geri-gorus-kamera-50361022/detay/?

opelimcorsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Teşekkürler Oktay Bey uygulama sonrası fotoğrafları paylaşacağım,
İyi çalışmalar...

opelimcorsam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Navitech Nav-DX 9000 Multimedya Navigasyon Sipariş verdim bu gün arkadaşlar hayırlısı bakalım gelince montaj sonrası sizlerle fotoğrafları paylaşacağım...

okican

Bölüm Sorumlusu
Yönetici
Moderatör
35-İzmir
Siteyi ziyaret et
ilk seçeneğe göre daha iyi bir seçim olmuş