Nazar Değdirdiniz Sonunda Arabama

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
o ne la öyle bakanlık arabası gibi :D

Yok yahu o kadarda kötü durmuyor bence sonuçta arka koltukta başkan taşıyacak halimiz yok :D

Bak bugün çektim resmi arkadan bakınca simsiyah camlar

azZDTxS.jpg

arif06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2010 yılında aracımı aldığımda 1 hafta kadar sonra camları hafif karartmak için araştırma yaptım ve BOD diye tabir edilen 3 parça halinde araca birebir uyumlu siyah delikli perdlerden aldım. Yaklaşık 3.5 yıldır kullanıyorum ve hala ilk günkü gibiler. Dışardan bakılınca kesinlikle içerde oturan varmı yokmu zor görünüyor. Filmle ya da lazerle uğraşmayın, bu perdelerden alın rahat edin.

myugurge

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben 2010 yılında aracımı aldığımda 1 hafta kadar sonra camları hafif karartmak için araştırma yaptım ve BOD diye tabir edilen 3 parça halinde araca birebir uyumlu siyah delikli perdlerden aldım. Yaklaşık 3.5 yıldır kullanıyorum ve hala ilk günkü gibiler. Dışardan bakılınca kesinlikle içerde oturan varmı yokmu zor görünüyor. Filmle ya da lazerle uğraşmayın, bu perdelerden alın rahat edin.

Filmin konforunu vermiyor ama sanki o perdeler ya hem filmlerden daha pahalıya mal oluyor tek avantajı polis konusunda sıkıntı yaratmaması bence

Arabaya çoluk çocuk binince başlarlar perde ile oynamaya :D

coldekiadam

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
4 yıl boyunca İstanbul'un göbeğinde, 4 cam film + eksozla gezdim gezdim durdum. Hİçbi şey olmadı. Ama her polise denk geldiğimde tüm camları indiriyordum yaz kış.

Bİraz dikkat etmek lazım. Biraz da şans.

Falan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Yok yahu o kadarda kötü durmuyor bence sonuçta arka koltukta başkan taşıyacak halimiz yok :D

Bak bugün çektim resmi arkadan bakınca simsiyah camlar

azZDTxS.jpg

ceza yemeden önceki filmleriniz kaç numaraydı? genelde önler 1 numara ,arkalar 2 numara olunca ceza yazmıyorlar.. örneğin 206 da 2,5 sene en az 10 çevirmeye denk gelmeme rağmen filmden dolayı skıntı olmadı..