ne yapmalıyım kararsız kaldım bu arabanın tipinden vazgeçemiyorum

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mrb arkadaşlar benim bi 97 gl b vectram vardı sattım şimdi makyajlı kasa alacam yine vectra 2001 model olanlardan bu kasanın tipinden vaz geçemiyorum çok para yiyor namussuz ama olsun

şimdi kararsız kaldığım nokta şu
1.6 comfort mu alsam 2000 motor cd veya cdx mi alsam 18-20 milyar civarı param var sıkıntı şu

önceki 1.6 motor aracım lpgde 220 ykr nin altına hiç düşmedi tüm bakımlarıı ayarları yaptırdım atiker vardı üstünde sıralı cinsten :D arkadaşımda aynı 97 cd 2000 motor vardı ve oda atikerdi 180-190 ykr yakıyordu aracı. ben 1.6 motorun kasaya yetersiz geldiğinin farkındaydım ondan dolayı biraz fazla yakıyordu alırken ufak motor az yakar diye aldık ama öyle değilmiş işte

şimdi özellikle 2000-2001 model 1.6 comfort kullanan arkadaşlar sizin aracınızda 220 ykr civarmı yakıyor yoksa bende mi sorun vardı

2000 motor cd veya cdx gözümü korkutuyor çok yakar diye hız drag yapacak değilim, çok fazla konforada gerek yok. Gözüm yine 1.6 comfotta ama kararsız kaldım kasanın tipi nede olsa aynı bi görüşlerinizi alıyım dedim değerli vaktinizi harcayıp yorum yaparsanız sevinirim teşekkür ederim

Son düzenleme:

serpen

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşım 2000cc motorlar bile şu an ki lpg fiyatlarında (1.80 ytl) bile normal kullanım da km de 16-17 ykrş yakar.1600 cc de taş çatlasın 16 ykrş yakması lazım. ya ayarlar da bir sorunun varmış yada kullandığın yakıt kaliteli değilmiş. vergiler önemli değil diyorsan 2000cc lik al, iyi bir lpg sistemi + iyi bir ayar (sıralı sistemler de her şey artık bilgisayar ayarlı ama yine de bilgisayarı kullanan insan ) + kaliteli bir yakıt + ayarın da bir sürüş ile istediğini alırsın...

serpen

burak loves opel

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 motor şehiriçi 1.6 dan daha az yakıt harcıyor.ben bir cd kullanıcısı olarak 2.0 motor cd yi şiddetle tavsiye ederim.1.6 dediğin gibi iyidir ama çok performans beklenmemeli.2.0 al rahat ol.

anıl_ilhan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
vergisi sıkıntı yaratır diyorsan 1.6 iyidir tavsiye ederim ;)

VeCCtrA

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2001 model 1.8 CD bulabilirsen al derim. Hem performans hem ekonomi. Süper model...X'i olmasada olur...

ISMMZM

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiğin iki aracada sahip oldum 2001 model 2.0 cdx'si satıp şuan kullandığım 2001 1.6 elegance'yi aldım hiç lpg kullanmadım, 2.0 la 220 kmye ulaşabiliyordum 1.6 ile 200 kmyi zor görüyoruz takdir edersinizki hızlanmadada bariz fark var, ama diğer 1.6 lardan geri kalır yanı yok onuda söyleyeyim. yakıt konusuna gelince; işte burda bazı arkadaşlar 2.0 daha az yakıyor gibi söylemleri var ben sırf yakıttan bıktığım için sattım. 1.6 yakıt konusunda ekonomik kullanımda gerçekten cimri. tercih size kalmış tabiki.

ugurdalkiran

Banlanan Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bahsettiğin iki aracada sahip oldum 2001 model 2.0 cdx'si satıp şuan kullandığım 2001 1.6 elegance'yi aldım hiç lpg kullanmadım, 2.0 la 220 kmye ulaşabiliyordum 1.6 ile 200 kmyi zor görüyoruz takdir edersinizki hızlanmadada bariz fark var, ama diğer 1.6 lardan geri kalır yanı yok onuda söyleyeyim. yakıt konusuna gelince; işte burda bazı arkadaşlar 2.0 daha az yakıyor gibi söylemleri var ben sırf yakıttan bıktığım için sattım. 1.6 yakıt konusunda ekonomik kullanımda gerçekten cimri. tercih size kalmış tabiki.

aydınlatıcı bilgilerin için tşk ederim

rubi

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cdx i alacaksın paşa paşa bineceksin. yakıt 200 ün üstüne çıkmaz şehir içi.