Necvox 9833 video formatı ?

astaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necvoxta youtube tan indirdiğim klipli şarkıları görüntüleriyle dinlemek istiyorum...
Flv uzantılı indirdiğim videoları mp4 ve avi olarak değiştirdim ama necvox görmedi acaba hangi formata çevirmeliyim teşekkürler...

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Ynt: Necvox 9833 video formatı ?

divx avi olarak değişirirsen görebilirsin

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astaa link' Alıntı:
Necvoxta youtube tan indirdiğim klipli şarkıları görüntüleriyle dinlemek istiyorum...
Flv uzantılı indirdiğim videoları mp4 ve avi olarak değiştirdim ama necvox görmedi acaba hangi formata çevirmeliyim teşekkürler...
format factory tavsiye ederim
video kod:Mpeg divx
Boyut :720x480 HD device ayarlarını kullanabilirsin

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
format factory tavsiye ederim
video kod:Mpeg divx
Boyut :720x480 HD device ayarlarını kullanabilirsin

720x480 yapınca video tam ekrana oturmuyor değil mi?
ama diğer programlar ile 800x480 yapınca bazı videolarda problem oluyor
o yüzden 800x480 yapınca sıkıntı oluyor ama tam ekrana oturuyor video

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

konu açılmışken birşey sorcam bende videolar genelde hep tam ekran çalışıyor ama bazıları ileri almak için tıklayınca ekranı küçültüyor (televizyonda reklam verirken ekranın küçülüp altta reklam verilmesi gibi özellikle maçlarda) bunu neden yapıyor bilen varmı büyük birşey değil ama merak ediyorum neden böyle yaptığını

astaa

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

total video converter ile flv dosyasını mpeg4 avi şekline değiştirdiğim zaman oluyor. deneme yanılmayla buldum.. Ama 5 dk nın üzerine tam sürüm değilse devam etmiyor. 5.00 da video kesiliyor.. o yüzden full sürümü bulmak gerekiyor :D:D 005hihih greatt

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

HaKaN link' Alıntı:
720x480 yapınca video tam ekrana oturmuyor değil mi?
ama diğer programlar ile 800x480 yapınca bazı videolarda problem oluyor
o yüzden 800x480 yapınca sıkıntı oluyor ama tam ekrana oturuyor video

Ekran çözünürlüğümüz 800x480 ancak video ekranında altta çıkan ilerleme çubuğu bir bmb dosyası .video parçası ilk açıldığında altta çıkıyor sonra kayboluyor.işte o yüzden eğer video yu 800x480 yaparsak video geçişlerinde görüntüde bölünmeler oluyor ekrana dokunduğunuzda düzeliyor.Ben bütün boyutları hemen hepsini denedim en kararlı çalışan 720x480.

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astaa link' Alıntı:
total video converter ile flv dosyasını mpeg4 avi şekline değiştirdiğim zaman oluyor. deneme yanılmayla buldum.. Ama 5 dk nın üzerine tam sürüm değilse devam etmiyor. 5.00 da video kesiliyor.. o yüzden full sürümü bulmak gerekiyor :D:D 005hihih greatt

Full sürümünü de kullansanız total video converterde ses video senkron problemi çok sık görülüyor.Format factory son sürümü aynı anda 4 video dosyasını işleyebiliyor ve ücretsiz ve sorunsuz....

hipokratim1

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

astraowner link' Alıntı:
konu açılmışken birşey sorcam bende videolar genelde hep tam ekran çalışıyor ama bazıları ileri almak için tıklayınca ekranı küçültüyor (televizyonda reklam verirken ekranın küçülüp altta reklam verilmesi gibi özellikle maçlarda) bunu neden yapıyor bilen varmı büyük birşey değil ama merak ediyorum neden böyle yaptığını

altta çıkan ilerleme barından kaynaklanıyor.İlerleme çubuğu ekranda belirdiğinde görüntü üzerine gelmemesi için görüntüyü küçülterek yukarıya alıyor.Kaybolduğunda ise görüntü eski haline geri dönüyor.

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

hipokratim link' Alıntı:
altta çıkan ilerleme barından kaynaklanıyor.İlerleme çubuğu ekranda belirdiğinde görüntü üzerine gelmemesi için görüntüyü küçülterek yukarıya alıyor.Kaybolduğunda ise görüntü eski haline geri dönüyor.
biliyorum ama bazı videolarda üstüne gelmesine izin veriyor bazılarında küçültüyor bu farkı çözemedim