Necvox Cyclone'dan haric Yeni navigasyon!

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşlar nette gezinirken navigasyon cihazı buldum markası tam olarak anlıyamadım ama resimlerde görüldügü gibi güzel özelliklere görüntüye sahip ayrıca söle ilginc bir cümle gözüme carptı " Diger urunlerde olmayan tum arac ayarlarinin ekrandan yapilabilmesi, Klima ayarlarinin yapilabilmesi." Bir cok özellik 3d menü falan diyor birde sizn bakın inceliyen ortak bir noktada buluşalım :)

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-elektronik-arac-elektronigi-multimedya-navigasyon-opel-insignia-navigasyon-dvd-divx-bluetooth-30814026/detay?source=promotion_hpva

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ynt: Necvox Cyclone'dan haric Yeni navigasyon!

yapan opel servisi yok galiba bunu şimdilik bide bu klima ayarları olayını anlamadım benimde ekranda çıkıyor araç ayarları da öyle ilginç

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

sabrettim bekledim daha iyisi mutlaka olacak çıkacak diye düşündüm sonunda gelmeye başladı görsel açıdanda gelişmiş güzel sistemler hayırlısı konsoluda delmemişler astrada oda sevindirici ben hiç sevmiyordum o iki deliği..

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Görseli güzel ama ingilizce menü Türkçe menü desteklemiyor resimlerde görüdügüm kadarıyla.. Satıcıdan geniş bilgi istedim sizinle paylasırım!

Bye_Bye

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Türkçe dil desteği diyor özelliklerinde bekleyip görmek lazım
garantili olarak takılıyor mu diye
çok fazla bir artısı yok gibi
sesi görüntüsü nasıldır incelemek lazım
bir de hangi ülke üretimi bunlar çin malı mı falan mı acaba?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

%99 çin malıdır zaten cyclone ve necvox ta çin malı .artısı yok bence ama daha değişik olduğu kesin ancak denenmemiş bir ürün ve opel bayileri takmadığı sürece araç garanti dışı kalacağı için tercih etmem ben olsam

bahadirusta

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

ben görsel olarak başarılı buldum servislere gelmesini bekliycem tabiki ama ana ekranıda renkliyse hiç düşünemden taktırırım torpidoya kablo uzatma yok diyorlar usb yerine takarakmı çözüyorlar usb çıkışlarını acaba?

astraowner

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

benim aracıma uygun olmaz çunkü mavi ama sport veya cosmolara olabilir enjoypluslarda kırmızı çünkü kadran ışıkları bide fiyatı 1550 tl gayet iyi ama düşündürücü.bide markasını yazsada görsek ben göremedim

Özer

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

Resimlerin birtanesinde markası yazıyor gibi ama ben tam okuyamadım ordan yola cıkarak arastıralabilir nedir ne malıdır satıcıya msj attım donsun hemen paylasıcam

markopasa86

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et

֖zer link' Alıntı:
Resimlerin birtanesinde markası yazıyor gibi ama ben tam okuyamadım ordan yola cıkarak arastıralabilir nedir ne malıdır satıcıya msj attım donsun hemen paylasıcam
Buick yazıyor .Yazı karakterleri ve üstteki logo BUICK otomobil markasının aynı enteresan  :D