Necvox Destek

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Ayrica tv mirror link ve aux bir türlü olmuyor.. tv aşırı hışırtılı. Mirror linkte bir türlü bağlanmıyor. acaba telefona bir uygulama veya car mode diye birsey mi kurmak lazım? aux kablosu ile de bağlantı olmuyor..

Sd kart problemi için merkez telefon numaralarımızdan Teknik Servis bölümüne ulaşabilirsiniz. MirrorLink bağlantısı Android 6.0 sürümüne kadar destekler. Aux kablosundan sadece 3.5mm jak yardımıyla cihaza ses atabilirsiniz.

Necvox : 08502223773

sapolee

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Evet telefonu aradım izmir çiğlide bulunan Power elektronikin adresini alıp gittim. Hemen makinayı çıkardılar. Ve çok hızlı bir şekilde kart yuvasını değiştirip problemi çözdüler.. bu kadar hızlı olmasına çok şaşırdım.. herhalde power elektronikin sahibiydi inanılmaz ilgilendi. Sorunu çözdü... çok teşekkür ederim.. herkese tavsiye ederim.. ses ile ilgili ne ararsanız veya ne sıkıntınız varsa mutlaka gidin...

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
  • Beğen
Tepkiler: necvoxsocial

serkan77

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhaba
2017 astra sedan j aracımda takılı olan necvox IGO 8 cihazının modelini nasıl öğrenebilirim.fotoğraflarını aşağıda paylaşıyorum

Ekli dosyalar

• IMG_1298.JPG
    IMG_1298.JPG
    12.7 KB · Görüntüleme: 399
  • IMG_1299.JPG
    IMG_1299.JPG
    9.8 KB · Görüntüleme: 316
  • IMG_1300.JPG
    IMG_1300.JPG
    11 KB · Görüntüleme: 259

Hasip

Yönetici
Genel Başkan
03-Afyonkarahisar
Siteyi ziyaret et
@necvoxsocial hocam konuya gün içinde bakarak size bilgi aktaracaktır @serkan77 Cihazın arayüzü baya yakışıklı duruyor. İyi bir cihaza benziyor.

Serdar Cengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Cihaz bazen kontrole kapalı hale geliyor. Hiç bir tuş çalışmıyor ses açıp kısamıyorum (direksiyondan ayarlama tuşları dahil) tek çare arabayı stop edip teybin kapanmasını bekleyip yeniden çalıştırmak. Ne yapmam lazım ?
Sadece navigasyon mu güncelleniyor cihaz arayüzü güncelleme var mi ?
Necvox 9933

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
merhaba
2017 astra sedan j aracımda takılı olan necvox IGO 8 cihazının modelini nasıl öğrenebilirim.fotoğraflarını aşağıda paylaşıyorum

Merhabalar ; Cihazınız Dva-s 9933 modeli.

Merhabalar. Cihaz bazen kontrole kapalı hale geliyor. Hiç bir tuş çalışmıyor ses açıp kısamıyorum (direksiyondan ayarlama tuşları dahil) tek çare arabayı stop edip teybin kapanmasını bekleyip yeniden çalıştırmak. Ne yapmam lazım ?
Sadece navigasyon mu güncelleniyor cihaz arayüzü güncelleme var mi ?
Necvox 9933

Merhabalar ; Cihazınızı teknik servisimize göndermeniz gerekebilir. Herhangi bir arayüz güncellemesi yok. Navigasyonunu güncelleyebilirsiniz.
0850 222 3773 Necvox Destek Hattı

sinan26tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar. Aracım 2013 model Astra J. Üzerinde android necvox multimedya sistemi var. Dün sistemi fabrika ayarlarına döndürmek istedim. İşlem başladı, sistem kendini kapattı ve bir daha tam açılmadı. Necvox yazısı ve yeşil android robotu çıkıyor sonra tekrar tamamen kapanıp aynı şekilde açılıyor. Bu şekilde sistem sonsuz bir döngüye girdi. Sistemi reset tuşundan kapatabildim. Fakat şimdi aracı ne zaman çalıştırsam aynı döngü devam ediyor. Sistem tam olarak açılmıyor. Android robotu resminden sonra kapanıp tekrar açılma işlemi başlıyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler...

necvoxsocial

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.necvox.com.tr
Merhabalar. Aracım 2013 model Astra J. Üzerinde android necvox multimedya sistemi var. Dün sistemi fabrika ayarlarına döndürmek istedim. İşlem başladı, sistem kendini kapattı ve bir daha tam açılmadı. Necvox yazısı ve yeşil android robotu çıkıyor sonra tekrar tamamen kapanıp aynı şekilde açılıyor. Bu şekilde sistem sonsuz bir döngüye girdi. Sistemi reset tuşundan kapatabildim. Fakat şimdi aracı ne zaman çalıştırsam aynı döngü devam ediyor. Sistem tam olarak açılmıyor. Android robotu resminden sonra kapanıp tekrar açılma işlemi başlıyor. Ne yapabilirim? Teşekkürler...

Merhabalar ;

Yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor. Özel mesajla telefon numaranızı ve mail adresinizi paylaşırsanız yardımcı olabiliriz

sinan26tr

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhabalar ;

Yazılımsal bir sorun gibi gözüküyor. Özel mesajla telefon numaranızı ve mail adresinizi paylaşırsanız yardımcı olabiliriz
Özelden bilgilerimi gönderdim. Yardımınızı bekliyorum...